در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 519027 تاریخ : 1399/06/16-17:05:08
,1,
اقدامات بانک پاسارگاد جهت بهبود شرایط اقتصادی هم میهنان در دوران شیوع ویروس کرونا

اقدامات بانک پاسارگاد جهت بهبود شرایط اقتصادی هم میهنان در دوران شیوع ویروس کرونا

بانک پاسارگاد در دوران شیوع ویروس کرونا، گام های مؤثری در راستای بهبود وضعیت اقتصادی هم میهنان برداشته است.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک پاسارگاد، این بانک در اوایل شیوع ویروس کرونا، با توجه به بروز مشکلات اقتصادی برای برخی از هم میهنان، همکاری خوبی با فعالان اقتصادی به ویژه صاحبان کسب و کارهای کوچک، در زمینه ی بازپرداخت تسهیلات دریافتی انجام داد. این مساعدت از طریق اعطای مهلت سه ماهه و یا عدم دریافت جرایم متعلقه به مشمولین طرح انجام گرفت.

بانک پاسارگاد همچنین در ماه های تیر و خرداد سال جاری، مطابق با مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا، پرداخت تسهیلات ارزان قیمت 10 میلیون ریالی را به افرادی که از طریق حساب خود در این بانک، یارانه دریافت می کنند، در دستور کار قرار داد که طی آن در 4 مرحله، در مجموع مبلغ 1.166.340 میلیون ریال به تعداد 116 هزار و 634 خانوار تسهیلات پرداخت کرد.

بر اساس این خبر، بانک پاسارگاد در گام بعدی، با هدف کمک و حفظ اشتغال افراد، به یاری صاحبان کسب و کارهای آسیب دیده ناشی از شیوع ویروس کرونا که توسط نهادهای نظارتی شناسایی و معرفی شدند، شتافت. در این راستا در مجموع، بالغ بر 1.750 میلیارد ریال، در قالب یک هزار و 853 فقره پرونده تسهیلاتی پرداخت کرد.

این بانک در ادامه ی اقدامات خود، در راستای فراهم سازی مقدمات طرح اعطای تسهیلات به مستاجران کم درآمد در شرایط اقتصادی تحمیل شده بر کشور ناشی از شیوع ویروس کرونا اقدام کرده است.

گفتنی است بانک پاسارگاد در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی خود از روزهای نخست شیوع بیماری کرونا، علاوه بر ایجاد امکانات لازم جهت ویزیت مجازی بیماران از طریق دستگاه تله مدیسین در پایگاه های تشخیص سیار، 70 دستگاه ترمومتر، 350 هزار ماسک N95 و 10 هزار واحد لباس مخصوص بیماران کرونایی به دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور اهدا کرد. این بانک همچنین اعلام کرده است که از هر پروژه ی تحقیقاتی و تولیدی برای ساخت واکسن بیماری کرونا و همچنین تولید دارو برای این بیماری، حمایت مادی و معنوی خواهد کرد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 185
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران