سازمان خصوصی سازی خانه پارسیان ، عبور از رمز عبور خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت یک سرویس خوب؛ سرآغاز پیروزی همراه بانک تمام عیار نقش فناوری اطلاعات در تحقق افق 1404 ایران بیمه تجارت نو موسسه اعتباری کوثر
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
شماره: 225036 تاریخ : 1395/06/18-17:53:27
,20,
اقتصاد مقاومتی راهی برای توسعه پایدار است

وزیر کشور:

اقتصاد مقاومتی راهی برای توسعه پایدار است

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: وزیر کشور اقتصاد مقاومتی را راهی برای توسعه پایدار در کشور دانست و گفت: برای این منظور باید از تمام ظرفیت های مردمی برای تحقق این سیاست استفاده کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، عبدالرضا رحمانی فضلی روز پنجشنبه در مراسم افتتاح تقاطع غیرهمسطح قدس در قزوین، افزود: توسعه و پیشرفت کشور را با توکل بر عنایت های الهی، تبعیت از رهنمودهای مقام معظم رهبری و با حضور و مشارکت گسترده مردم با قوت ادامه خواهیم داد.

وی ادامه داد: خوشبختانه با تلاش شبانه روزی مسئولان و همراهی مردم، کشور در حوزه اقتصاد مقاومتی مسیر رشد، توسعه و تعالی را پیش روی خود قرار داده و در حوزه امنیت نیز وضعیت خوبی داریم. 


وزیر کشور با تقدیر و تشکر از فعالیت قرارگاه خاتم الانبیا (ص)، این مرکز را از افتخارات کشور برشمرد و گفت: قرارگاه خاتم با دارا بودن نیروهای با انگیزه و بهره وری بالا و استفاده از زمان بندی ها و استانداردهای موجود خود، همواره در دیوان محاسبات کشور از جایگاه و رتبه های قابل توجهی برخوردار بوده است.


وی اضافه کرد: دولت تدبیر و امید هم نظر بسیار مناسب و مثبتی را نسبت به قرارگاه خاتم الانبیا (ص) داشته و در حال حاضر نیز در بسیاری از طرح ها از جمله راه سازی، پل سازی، راه آهن، احداث سد و ابنیه های تاریخی مشغول به فعالیت است.


به گفته رحمانی فضلی، قرارگاه خاتم (ص) در استان قزوین نیز طرح های ارزشمندی را در دستور کار خود قرار داده است.


وزیر کشور در پایان افزود: بی شک همکاری و همراهی مسئولان اجرایی استان از جمله استاندار و نمایندگان مجلس، اعضای شورای شهر و شهردار باعث می شود طرح های بزرگی در سطح استان اجرایی و به بهره برداری برسد.ارسال به دوستان با استفاده از:
Memory usage: 184
موج جایزه رو بگیر! رمزت رو فریاد بزن موسسه اعتباری ملل بیمه جامع مجتمع های مسکونی بیمه پارسیان اقشار جدید برخوردار از حمایت های تأمین اجتماعی بانک صنعت و معدن پست بانک ایران بانک خاورمیانه