در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521364 تاریخ : 1399/07/24-10:08:32
,17,4,
اقتصاد سنگاپور 7 درصد آب رفت

در سه ماهه سوم 2020؛

اقتصاد سنگاپور 7 درصد آب رفت

در 3 ماهه سوم سال جاری میلادی رکود اقتصادی سنگاپور در حالی کندتر شد که این کشور برخی از محدودیت های قرنطینه ای خود را برداشت و به شرکت های بیشتری اجازه فعالیت داد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از سی ان بی سی، در 3 ماهه سوم رکود اقتصادی سنگاپور در حالی کندتر شد که این کشور برخی از محدودیت های قرنطینه ای خود را برداشت و به شرکت های بیشتری اجازه فعالیت داد.

طبق داده های رسمی وزارت تجارت و صنعت، اقتصاد سنگاپور در سه ماهه سوم امسال 7 درصد نسبت به دوره مشابه سال گذشته آب رفته است.

البته از آنجایی که سقوط اقتصاد سنگاپور در سه ماهه دوم بسیار شدید بود، داده ها نشان می دهند که اقتصاد این کشور در 3 ماهه سوم 7.9 درصد نسبت به سه ماهه دوم رشد داشته است.

با اعلام این داده ها بانک مرکزی سنگاپور اعلام کرد سیاست پولی خود را که بر اساس نرخ بهره بود فعلاً اجرایی نمی کند.

اقتصاددانان شرکت کننده در نظرسنجی رویترز پیش بینی کرده بودند اقتصاد این کشور در سه ماهه سوم 6.8 درصد نسبت به سال گذشته آب برود. اقتصاد سنگاپور در سه ماهه دوم 13.3 درصد آب رفته بود.

کارشناسان علت بهبود نسبی وضعیت اقتصادی سنگاپور در این سه ماهه نسبت به سه ماهه قبل را بازگشایی منظم و فازبندی شده صنایع و شرکت ها می دانند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 101
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران