جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 514079 تاریخ : 1399/03/20-10:36:12
,17,4,
اقتصاد ایتالیا امسال 8 درصد آب می رود

اقتصاد ایتالیا امسال 8 درصد آب می رود

اداره آمار ایتالیا، ایستات، اعلام کرد که با شفاف تر شدن تاثیرات پاندمی کرونا پیش بینی می کند اقتصاد این کشور در سال جاری میلادی 8.3 درصد آب برود.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از سی ان بی سی، اداره آمار ایتالیا، ایستات، اعلام کرد که با شفاف تر شدن تأثیرات پاندمی کرونا پیش بینی می کند اقتصاد این کشور در سال جاری 8.3 درصد آب برود.

این در حالی اتفاق می افتد که اقتصاد این کشور در پایان سال 2019 وارد رکود شده بود. البته در آغاز سال 2020 و قبل از شروع کرونا در ماه فوریه، نشانه هایی از ریکاوری اقتصاد با بهبود نسبی تولیدات صنعتی و تجارت خارجی دیده شده بود.

ایستات در بیانیه خود اعلام کرد: محدودیت های سخت گیرانه قرنطینه ای که از سوی دولت برای مقابله با کرونا وضع شد تأثیر منفی عمیقی بر اقتصاد ایتالیا به جا گذاشت و تولید، سرمایه گذاری و مصرف به شدت کاهش یافته و بازار کار کاملاً مختل شد، همچنین تجارت بین الملل افت کرد که باعث شد صادرات ایتالیا کاهش یابد.

در این بیانیه هشدار داده شد: این پیش بینی با این فرض انجام شده است که موج دوم کرونا اتفاق نیافتد و سیاست گذاری های مالی بتوانند از نوسانات شدید بازار جلوگیری کنند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 188
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران