در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 512829 تاریخ : 1399/02/24-16:44:07
,17,4,
اقتصاد آمریکا در لبه سقوط به ناامیدی اقتصادی است

تحلیلگر اقتصادی هشدار داد:

اقتصاد آمریکا در لبه سقوط به ناامیدی اقتصادی است

تحلیل گر اقتصادی مشهور، جیم کرامر، هشدار داد که اقتصاد آمریکا چاره ای جز باز کردن مجدد درهای خود ندارد، مگر این که دولت فدرال اقدامات قاطعانه بیشتری انجام دهد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از سی ان بی سی، تحلیل گر اقتصادی مشهور، جیم کرامر، هشدار داد که اقتصاد آمریکا چاره ای جز باز کردن مجدد درهای خود ندارد، مگر این که دولت فدرال اقدامات قاطعانه بیشتری انجام دهد.

کرامر گفت: ایده آل این است که ما درهای اقتصاد را بسته نگاه داریم تا این که دولت فدرال ظرفیت تست کرونا و ردیابی بیماران را به طور گسترده ای افزایش دهد. اما حتی بدون این اقدامات هم ما چاره ای جز بازگشایی اقتصاد نخواهیم داشت چرا که اقتصاد در لبه سقوط به ناامیدی اقتصادی (حداقل یک سال بیکاری دو رقمی) است.

او در ادامه گفت: تقریباً همه قسمت های اقتصاد تعطیل است و این برای اقتصاد خردکننده است. اگر رهبران ما برنامه ای داشتند من اصلاً نگران نبودم اما به نظر می رسد این گزینه اصلاً وجود ندارد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 170
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران