جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518683 تاریخ : 1399/06/11-10:02:51
,11,
افزایش26.6 درصدی سفر بین استانی در شبانه روز گذشته

مرکز مدیریت اطلاعات راه ها اعلام کرد:

افزایش26.6 درصدی سفر بین استانی در شبانه روز گذشته

مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای کشور با اعلام ترافیک روان در جاده های شمالی، از افزایش 26.6 درصدی سفر برون شهری در شبانه روز گذشته خبر داد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای کشور، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2هزار و233 تردد شمار فعال در جاده های برون شهری، 26.6 درصد افزایش تردد را نسبت به روز قبل نشان می دهد.

سهم وسایل نقلیه سنگین از این رقم، 11.4 درصد، اوج تردد بین ساعت 19 تا 20 و کمترین تردد بین ساعت 4 تا 5 انجام شده است که هموطنان با آگاهی از این موضوع می توانند ساعت مناسب تری را برای سفر انتخاب کنند.

آخرین وضعیت محورهای شمالی نیز از تردد روان در محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین - رشت مسیر رفت و برگشت خبر می دهد. هم چنین جاده های شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی گزارش شده است.

آخرین وضعیت ترافیکی سایر جاده ها نیز از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین – کرج – تهران حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل کلاک و محدوده گرمدره حکایت دارد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 230
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران