تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 312251 تاریخ : 1396/10/05-17:57:48
,10034,
افزایش 50 درصدی کشفیات قاچاق در کشور

افزایش 50 درصدی کشفیات قاچاق در کشور

جانشین فرمانده ناجا: پلیس تمام تلاش خود را بر روی باند‌های بزرگ قاچاق متمرکز کرده و امسال کشفیات قاچاق 50 درصد و پرونده‌های بالای 500 میلیون تومان 90 درصد افزایش داشته است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت؛ سردار اسکندر مومنی با بیان این که میانگین جرایم نسبت به سال گذشته بهتر شده است، اظهار داشت: در سال جاری ترکیب جرایم مهم و خشن در کشور کاهش داشته البته در جرایم خرد 3 درصد افزایش داشته ایم اما در مجموع شرایط امنیتی نسبت به سال گذشته بهتر است.

وی با اشاره به اینکه همه به این حقیقت اذعان دارند که محیط پیرامونی ایران ناامنی صادر می کنند ، تصریح کرد: با حضور گسترده پلیس در نقطه صفر مرزی تا عمق شهرها جرایم کنترل و امنیت قابل قبولی برقرار شده است.

سردار مومنی به مأموریت اربعین در سال جاری اشاره و بیان کرد: در هیچ کجای دنیا سابقه ندارد که حدود 3 میلیون نفر از 3 دروازه مرزی کشور طی مدتی خاص به سلامت عبور کرده و بازگردند.

جانشین فرمانده ناجا به ماموریت های متنوع پلیس اشاره کرد و افزود: یکی دیگر از ماموریت های ما بعد اربعین، زلزله اخیر در کرمانشاه بود که پلیس با همه توان وارد شد، البته برخی همکاران و خانواده آن ها در آنجا آسیب دیدند اما بلافاصله از سراسر کشور و از استان های همجوار به استان کرمانشاه نیرو اعزام شد.

وی با بیان این که در حوزه مبارزه با مواد مخدر کشفیات پلیس نسبت به سال گذشته 10 درصد افزایش داشته اما کافی نیست و باید در حوزه پیشگیری تلاش بیشتری داشت، تصریح کرد: خانواده ها و مدارس باید توجه کنند تا فرزندانشان به مواد مخدر کشیده نشوند و پلیس با تمام توان در حال مقابله است و در این رابطه شهدای زیادی تقدیم نظام اسلامی کرده است.

جانشین فرمانده ناجا در ادامه از تشکیل پلیس گمرک خبر داد و گفت: طی درخواست فرمانده محترم نیروی انتظامی به ستاد کل نیروهای مسلح این مهم ابلاغ و بزودی شاهد تشکیل پلیس گمرک خواهیم بود تا با حضور نیروی انتظامی در مبادی رسمی کنترل بیشتری انجام شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 209
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران