تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 514623 تاریخ : 1399/03/27-16:02:14
,10025,
افزایش 45 درصدی حق بیمه تولیدی با حفظ ترکیب متوازن پرتفوی در بیمه معلم

افزایش 45 درصدی حق بیمه تولیدی با حفظ ترکیب متوازن پرتفوی در بیمه معلم

عملکرد شرکت بیمه معلم بر اساس آمار منتشرشده از سوی بیمه مرکزی از افزایش 45 درصدی حق بیمه تولیدی با حفظ ترکیب متوازن پرتفوی خبر می دهد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بیمه معلم، حاصل عملکرد شرکت بیمه معلم در سال 98 کسب حق بیمه ای معادل 23,660 میلیارد ریال بوده که این رقم در مقایسه با سال 97 با رشد حدود 45 درصدی همراه شده است.

با توجه به رقم 59,100 میلیارد ریالی حق بیمه برای کل صنعت در سال 98، بیمه معلم توانسته سهم 4.04 درصدی از بازار صنعت بیمه را از آن خود نماید. نکته مهم در مقایسه عملکرد بیمه معلم در سال 98 نسبت به سال قبل از آن، افزایش سهم بازار شرکت است که با توازن در پرتفوی و تمرکز بر اصلاح پرتفوی، کارنامه ای قابل قبول از عملکرد شرکت در این سال به تصویر می کشد.

نرخ رشد حق بیمه در کل صنعت در سال 98 حدود 36 درصد بوده این درحالی است که این نرخ در بیمه معلم حدود 45 درصد است. به بیان دیگر بیمه معلم توانسته است سهم بیمه خود در بازار را از 3.8 درصد به 4 درصد افزایش دهد. گفتنی است بیمه معلم در حوزه سرمایه گذاری ها در سال 98 نسبت به سال 97 ،با افزایش قابل توجه 124 درصدی همراه بوده و بررسی ها نشان می دهد این رشد قابل توجه به آن معناست که فعالیت در این حوزه بسیار فعال تر شده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 163
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران