صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520741 تاریخ : 1399/07/14-09:18:04
,6,
افزایش 45 درصدی تولید در ایران خودرو مازندران

در سال جهش تولید صورت گرفت:

افزایش 45 درصدی تولید در ایران خودرو مازندران

با تلاش همدلانه کارکنان و زنجیره تامین، تولید روزانه سایت ایران خودرو مازندران به 165 دستگاه خودرو افزایش یافته است.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از ایران خودرو، امید حسینی نژاد، مدیرعامل ایران خودرو مازندران افزود: از ابتدای امسال تا دهه نخست مهرماه تعداد 16 هزار و 100 دستگاه خودرو در این سایت، تولید شده که در مدت مشابه سال گذشته این عدد 11 هزار و 200 دستگاه بوده است.
وی همچنین گفت: بیش از 12 هزار و 500 دستگاه از خودروهای تولیدی سایت مازندران تحویل مشتریان شده است. درحال حاضر هر روز و حتی در روزهای تعطیل نیز خودروهای آماده برای مشتریان بارگیری و حمل می شود و این آمار به صورت لحظه ای در حال افزایش است.
حسینی نژاد تصریح کرد: در جهت رفاه حال مشتریان و تسریع در تحویل خودرو، امکان تحویل خودرو در محل کارخانه نیز فراهم شده است. درحال حاضر کارکنان این سایت حتی در روزهای تعطیل برای رفع کسری و تجاری سازی خودروها در محل کار حضور دارند تا خودروها زودتر تحویل مشتریان شود.
وی عمده قطعات کسری در خودروهای ناقص را مربوط به قطعات حساس مانند پمپ هیدرولیک، مدولاتور، ایربگ و کاتالیست دانست و تصریح کرد: آخرین وضعیت خودروهای دارای کسری و یا تجاری شده به صورت منظم به نهادهای نظارتی اطلاع رسانی می شود.
حسینی نژاد افزود: تولیدات قطعه سازانی که در استان مازندران فعالیت می کنند، در خط تولید ایران خودرو مازندران مصرف می شود که همین موضوع، اشتغال غیر مستقیم زیادی ایجاد کرده است.
وی با اشاره به حساسیت ویژه ای که در حوزه کیفیت محصولات وجود دارد، عنوان کرد: در همین راستا، سایت خودروسازی مازندران، سومین ستاره کیفی خودروی پارس با موتور تی.یو.5 را از شرکت بازرسی مهندسی ایران دریافت کرده است. درحال حاضر تمامی محصولات پارس تولیدی این سایت دارای سه ستاره کیفیت هستند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 191
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران