صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518919 تاریخ : 1399/06/15-12:58:00
,10028,
افزایش 3 تا 5 درجه ای دمای هوا در سواحل دریای خزر و اردبیل

براساس پیش بینی سازمان هواشناسی رخ خواهد داد

افزایش 3 تا 5 درجه ای دمای هوا در سواحل دریای خزر و اردبیل

دمای هوا در سواحل دریای خزر و اردبیل تا روز دوشنبه بین 3 تا 5 درجه افزایش خواهد داشت، اما دمای هوا از بعد از ظهر دوشنبه تا چهارشنبه در این مناطق بین 4 تا 6 درجه کاهش می یابد.

به گزارش بانک و صنعت، بر اساس آخرین پیش بینی نقشه های آینده نگر هواشناسی در برخی مناطق سواحل شرقی دریای خزر، ارتفاعات البرز مرکزی و شرقی رگبار باران گاهی همراه با رعد و برق رخ می دهد و در زاگرس مرکزی طی بعد ازظهر رشد ابر و در برخی نقاط بارش پراکنده دور از انتظار نیست.

فردا در ارتفاعات البرز و زاگرس طی بعد از ظهر رشد ابر و بارش پراکنده خواهیم داشت، طی روزهای دوشنبه و سه شنبه در ارتفاعات البرز مرکزی طی بعد ازظهر رشد ابر و وزش باد و بارش پراکنده پیش بینی می شود.

روز چهارشنبه در بیشتر مناطق کشور جوی آرام برقرار خواهد بود و طی پنج روز آینده در شرق و جنوب شرق کشور به ویژه منطقه زابل پدیده غالب وزش باد شدید گاهی همراه با گرد و خاک خواهد بود.

دمای هوا در سواحل دریای خزر و اردبیل تا روز دوشنبه بین 3 تا 5 درجه افزایش خواهد داشت. از بعد از ظهر دوشنبه تا چهارشنبه بین 4 تا 6 درجه کاهش می یابد.

همچنین 3 تا 5 روز آینده در شرق و جنوب شرق کشور به ویژه منطقه زابل پدیده غالب وزش باد شدید، گاهی همراه با گرد و خاک خواهد بود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 179
نحستین ، بزرگترین شد محله ویلایی پرنیان اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران