در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518578 تاریخ : 1399/06/07-12:30:08
,11,
افزایش 21.5 درصدی تردد در محورهای برون شهری

افزایش 21.5 درصدی تردد در محورهای برون شهری

وزارت راه و شهرسازی اعلام کرد: آخرین اطلاعات دریافتی از 2 هزار و 243 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری در شبانه روز گذشته، 21.5 درصد افزایش تردد را نسبت به روز قبل نشان می دهد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از وزارت راه و شهرسازی، بر اساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه های ترددشمار و گشت های شعب راهداری سراسر کشور، در حال حاضر به استثنای محورهای مسدود و ممنوع اعلام شده، مابقی محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد در آن ها به روال عادی در جریان است.

همچنین در شبانه روز گذشته، آخرین اطلاعات دریافتی از 2 هزار و 243 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 21.5 درصد افزایش تردد را نشان می دهد. همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین 12 درصد، اوج تردد بین ساعات 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صورت پذیرفته است.

همچنین به نقل از مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای کشور، امروز در محورهای شمالی کشور فاقد هرگونه مداخلات جوی خواهند بود و جز در محور کرج - چالوس حدفاصل گسیل تا نسا، در برخی از مقاطع و محدوده های سیاه بیشه، هزارچم که شاهد ترافیک سنگین است، در سایز محورها تردد روان بر قرار است.

در آزادراه کرج - قزوین محدوده های مهرویلا، گلدشت نیز ترافیک نیمه سنگین گزارش شده است.

محدودیت های ترافیکی پنجم تا یازدهم شهریور

1.موتورسیکلت:

تردد موتور سیکلت از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه مورخ 99/06/05 تا ساعت 6 روز سه شنبه مورخ 99/06/11 از محورهای کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران– سمنان– مشهد و بالعکس ممنوع است.

- تبصره: تردد موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

2.سواری:

- محور کندوان

الف- تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 روزهای چهارشنبه و پنجشنبه مورخ های 5 و 6 شهریور تا 2 بامداد روزهای بعد از مرزن آباد به سمت کرج و آزادراه تهران-شمال ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 روزهای چهارشنبه و پنجشنبه مورخ های 5 و 6 شهریور تا 2 بامداد روزهای بعد از کرج (دوراهی شهرستانک) و آزادراه تهران-شمال بسمت مرزن آباد به صورت یکطرفه خواهد بود.

ب- تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 روز جمعه مورخ 99/06/07 از مرزن آباد بسمت کرج و آزادراه تهران-شمال ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18 تا 24 روز جمعه مورخ 99/06/07 از کرج (دوراهی شهرستانک) و آزادراه تهران-شمال بسمت مرزن آباد به صورت یکطرفه خواهد بود.

پ- تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 روز شنبه مورخ 99/06/08 از کرج و ابتدای آزادراه تهران-شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18 تا 24 روز شنبه مورخ 99/06/08 از مرزن آباد به سمت کرج و آزادراه تهران-شمال به صورت یکطرفه خواهد بود.

ت- تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 روزهای یکشنبه و دوشنبه مورخ های 9 و 10 شهریور تا 2 بامداد روزهای بعد از کرج و ابتدای آزادراه تهران-شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 روزهای یکشنبه و دوشنبه مورخ های9 و 10 شهریور تا 2 بامداد روزهای بعد از مرزن آباد به سمت کرج و آزادراه تهران-شمال به صورت یکطرفه خواهد بود.

- محور هراز

الف- تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه مورخ های 8، 9 و 10 شهریور تا 2 بامداد روزهای بعد از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه مورخ های 8، 9 و 10 تا 2 بامداد روزهای بعد از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) به صورت یکطرفه خواهد بود.

- تبصره: درصورت افزایش یا کاهش حجم تردد و به منظور تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه تمدید یا لغو محدودیت ها در محورهای فوق توسط مامورین پلیس راه در محل اعمال می شود.

3. نقلیه سنگین (به استثنای حاملین موادسوختی ویافاسدشدنی):

- محور کندوان:

تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است.

- محور هراز:

الف- تردد کلیه تریلرها کماکان ممنوع است.

ب- تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 روز چهارشنبه مورخ 99/06/05 تا 2 بامداد روز بعد از محور هراز ممنوع است.

پ- تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 6 روزهای پنجشنبه، جمعه، شنبه، یکشنبه و دوشنبه مورخ های 6، 7، 8، 9 و 10 شهریور ماه تا 2 بامداد روزهای بعد از محور هراز ممنوع است.

3- محور تهران-فیروزکوه-قائم شهرو سمنان-قائم شهر:

تردد انواع تریلر و کامیون ها به استثنای حاملین موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 تا 24 روز یکشنبه مورخ 99/06/09 از مسیر شمال به جنوب در محور فوق ممنوع است.

4. محور آستارا-اردبیل و بالعکس

تردد انواع تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملین موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 تا 24 روزهای پنجشنبه و یکشنبه مورخ های 6 و 9 شهریور در محور فوق ممنوع است.

5. محور قدیم رشت-قزوین و بالعکس

تردد انواع تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملین موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت 7 تا 24 پنجشنبه و یکشنبه مورخ های 6 و 9 شهریور در محور فوق ممنوع است.

6. محور سلفچگان-قم (باند رفت به سمت قم)

تردد انواع تریلر و کامیون به استثنای حاملین موادسوختی و فاسدشدنی از ساعت 14 تا 24 روز یکشنبه مورخ 99/06/09 از محور سلفچگان به قم ممنوع بوده و مسیر جایگزین آزادراه تهران-ساوه-سلفچگان است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 177
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران