در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 522539 تاریخ : 1399/08/21-12:46:12
,17,25,
افزایش 1،5 درصدی تولید مس پالایش یافته در سال 2021

گروه تحقیقات بین المللی مس پیش بینی کرد

افزایش 1،5 درصدی تولید مس پالایش یافته در سال 2021

گروه مطالعات بین المللی مس پیش بینی خود را در خصوص وضعیت تولید مس پالایش یافته جهان منتشر کرد. بر پایه اعلام این گروه در پی تولید راکد در 2019، انتظار می رود که تولید مس پالایش یافته جهان حدود 1.5 درصد در 2020 و به همین اندازه در 2021 افزایش یابد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه، گروه مطالعات بین المللی مس بیان کرد: پیش بینی می شود در پی تعطیلی های موقتی برای ارتقاء کارخانه های ذوب در 2019، بهبود چشمگیری در تولید شیلی و زامبیا حاصل شود. علاوه بر این، انتظار می رود ژاپن و شماری از کشورهای اتحادیه اروپا که کارخانه های ذوب شان تحت عملیاتهای نگهداری در 2019 قرار داشتند تولید سال جاری آن ها شدیداً رشد یابد. همچنین انتظار می رود که تولید الکترو وینینگ در جمهوری دموکراتیک کنگو به رشد خود ادامه بدهد.
گروه یادشده گزارش داد که از سوی دیگر پیش بینی می شود تولید مس پالایش یافته ثانویه جهان (از قراضه مس) به علت کمبود فلز قراضه در بسیاری مناطق تا 5.5 درصد کاهش یابد. کمبود قراضه ناشی از کاهش تولید، جمع آوری، فرآوری و حمل ونقل قراضه در اثر قرنطینه های جهانی است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 181
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران