جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 519403 تاریخ : 1399/06/23-17:03:31
,10028,
افزایش 14درصدی بیمه شدگان در اداره کل تامین اجتماعی غرب تهران

افزایش 14درصدی بیمه شدگان در اداره کل تامین اجتماعی غرب تهران

بر اساس عملکرد شعب تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ، تعداد بیمه شدگان در تیرماه 99نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیش از 14درصد افزایش داشته است.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، حسین امیری گنجه مدیر کل تامین اجتماعی غرب تهران در نشست شورای معاونین این اداره کل با ذکر مطلب فوق افزود : یکی از دغدغه های مهم سازمان تامین اجتماعی موضوع منابع و مصارف است که در شرایط فعلی؛ با توجه به تحریم های ظالمانه و گسترش ویروس کرونا توجه ویژه به منابع و مصارف از اهمیت دو چندان برخودار است.
وی با اشاره به عملکرد شعب غرب تهران بزرگ در تیرماه سال جاری گفت : شعبه 33 با 26 درصد افزایش، شعبه 25 با 19 درصد افزایش و شعب 28 و 13غرب تهران بزرگ با 18درصد افزایش نسبت به مدت مشابه در سال گذشته رشد قابل توجهی در خصوص افزایش بیمه شدگان کارفرمایان صنفی داشته اند.
مدیر کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ گفت : با توجه به مشکلات اقتصادی امروز جامعه و به خصوص وضعیت کرونایی کشور جهت گیری کلی فعالیت های سازمان تامین اجتماعی در راستای حمایت از "جهش تولید" در کشور است که بر اساس آن دو راهبرد مدیریت منابع و مصارف به طور جدی در دستور کار اداره کل تامین اجتماعی غرب نیز قرار گرفته است.
وی تاکید کرد: فعالیتهایی نظیر بیمه زنان خانه دار، بیمه دانشجویان، بیمه همسران و دختران کارگران و ...در راستای تحقق برنامه های مدیریت منابع دیده شده است و با امکان انتخاب نرخ بیمه 14، 16و 18 درصد بیمه شدگان می توانند تحت پوشش حمایت های تامین اجتماعی قرار گیرند.
شایان ذکر است سال گذشته بیش از5 هزار نفر از زنان خانه دار از حمایت های کوتاه و بلند مدت تامین اجتماعی بهرمند شده اند و از مزایای بیمه زنان خانه دار برخوردار شده اند .ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 191
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران