سازمان خصوصی سازی خانه پارسیان ، عبور از رمز عبور خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت یک سرویس خوب؛ سرآغاز پیروزی همراه بانک تمام عیار از خاک سرزمینم مهر تو قد کشیده نقش فناوری اطلاعات در تحقق افق 1404 ایران بیمه تجارت نو موسسه اعتباری کوثر
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
شماره: 451459 تاریخ : 1397/12/23-11:20:33
,11,
افزایش 100 میلیون تومانی وام مسکن

وزیر راه و شهرسازی

افزایش 100 میلیون تومانی وام مسکن

وزیر راه و شهرسازی درباره افزایش تسهیلات ساخت مسکن به 100 میلیون تومان گفت: افزایش تسهیلات ساخت مسکن یکی از تأکیدات جدی ما بوده است که باعث جریان سازی و سرعت بخشیدن به تولید و عرضه مسکن می‌شود.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در حاشیه بازدید از پروژه در حال احداث خط متروی هشتگرد اظهار داشت: متروی هشتگرد یکی از پروژه‌های متفاوتی است که در دستور کار قرار ما قرار دارد. اگرچه آزادسازی مسیر و تأمین امکانات فنی مورد نیاز پروژه تاکنون زمان زیادی برده ولی خوشبختانه عملیات از نظر کیفی بسیار خوب پیش رفته است.

اسلامی در ادامه از پیشرفت فیزیکی بیش از 77 درصدی این پروژه خبر داد و گفت: در حال حاضر اکثر تجهیزات و امکانات پروژه تأمین و در اختیار پیمانکاران قرار گرفته تا هرچه سریع‌تر نصب شود.

وی با تأکید بر اینکه این پروژه تا اواسط تابستان 98 به بهره‌برداری خواهد رسید، گفت: مردم اطمینان داشته باشند که در روند کار وقفه‌ای به وجود نمی‌آید و اراده‌ای مصمم برای تکمیل طرح از سوی تمامی دست اندرکاران، نمایندگان، استانداری و شرکت عمران شهرهای جدید در این حوزه وجود دارد.

این مقام مسئول در ادامه سخنان خود از اجرای خط دوم راه‌آهن کرج - قزوین خبر داد و گفت: این پروژه نیز هم اکنون در حال احداث است که در کنار سایر امکانات موجود قطعاً در کاهش بار ترافیکی جاده کرج - قزوین و افزایش ایمنی و سرعت سفرها تأثیر بسزایی خواهد داشت.

اسلامی همچنین از بهره‌برداری جاده طالقان در سال آینده خبر داد و گفت: موانع این پروژه هم اکنون در حال بررسی و رفع موانع است که تلاش می‌شود تا سال آینده تکمیل شود. نکته مورد اهمیت در پروژه این است که در طول اجرای پروژه فضای سبز و گردشگری طالقان نیز تخریب نشود و برای نسل‌های آینده حفظ شود و قابل استفاده باشد.

اسلامی درباره افزایش تسهیلات ساخت مسکن به 100 میلیون تومان گفت: افزایش تسهیلات ساخت مسکن یکی از تأکیدات جدی ما بوده است که باعث جریان سازی و سرعت بخشیدن به تولید و عرضه مسکن می‌شود.

وزیر راه و شهرسازی بیان کرد: هفته گذشته اعطای تسهیلات  به سازندگان در شورای پول و اعتبار تصویب شد که رقم آن  100 میلیون تومان است و قابلیت انتقال به خریداران را نیز داراست.

وی اظهار کرد: افزایش تسهیلات ساخت مسکن، عرضه زمین و نهایی شدن کارت اعتباری مصالح ساختمانی 3 عامل شتاب دهنده برای تولید مسکن به ویژه برای اقشار کم درآمد و متوسط است.

اسلامی اظهار کرد: اطمینان داریم که این اقدام تورم‌زا نیست و برای بازار مسکن کفایت می‌کند و از سوی دیگر قیمت تمام شده مسکن را متناسب حفظ می‌کند.ارسال به دوستان با استفاده از:
Memory usage: 190
رمزت رو فریاد بزن موسسه اعتباری ملل بیمه جامع مجتمع های مسکونی بیمه پارسیان اقشار جدید برخوردار از حمایت های تأمین اجتماعی بانک صنعت و معدن پست بانک ایران بانک خاورمیانه