تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 514607 تاریخ : 1399/03/27-17:56:49
,5,
افزایش 10 درصدی گاز شیرین تزریق شده به خطوط سراسری

از سوی مجتمع گاز پارس جنوبی انجام شد

افزایش 10 درصدی گاز شیرین تزریق شده به خطوط سراسری

مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی از افزایش 10 درصدی گاز شیرین تزریق شده به خطوط سراسری در دو ماه نخست سال 99 خبر داد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از شرکت ملی گاز ایران، هادی هاشم زاده فرهنگ، با بیان اینکه برنامه تعمیرات اساسی پالایشگاه ها از 15 اردیبهشت ماه آغاز شده است، گفت: این برنامه با تعمیرات پالایشگاه های اول و نهم آغاز و تا قبل از پایان مهرماه تکمیل می شود. این تعمیرات در راستای تولید حداکثری و پایدار مجتمع به یژه در فصول سرد سال، تا پیش از پایان مهرماه تکمیل می شود.

وی دربارخ افزایش دریافت گاز و تولید در پارس جنوبی اظهار کرد: میزان خوراک دریافتی مجتمع از سکوها در 2 ماه نخست سال 99 نسبت به دوره مشابه پارسال، حدود 9 درصد افزایش یافته است.

مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی تصریح کرد: گاز شیرین تزریق شده به خطوط سراسری گاز نیز در 2 ماهه اول سال 99 نسبت به دوره مشابه پارسال بیش از 10 درصد افزایش یافته است.

هاشم زاده فرهنگ با تاکید بر اهمیت تولید میعانات گازی در تولیدات پالایشگاه ستاره خلیج فارس گفت: میزان میعانات گازی تولیدی این مجتمع گازی در 2 ماه نخست سال 99 نسبت به دوره مشابه پارسال نیز بیش از 9 درصد افزایش یافته است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 180
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران