بیمه آسیا ، تخفیف به مناسبت هفته دولت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520477 تاریخ : 1399/07/09-12:31:09
,17,
افزایش میزان ترخیص ذرت دامی نسبت به مقطع زمانی مشابه سال 98

سرپرست معاونت بازرگانی داخلی وزارت صمت اعلام کرد:

افزایش میزان ترخیص ذرت دامی نسبت به مقطع زمانی مشابه سال 98

سرپرست معاونت بازرگانی داخلی وزارت صمت گفت: میزان ترخیص ذرت دامی در این مقطع زمانی حدود 4 میلیون و 900 هزار تن است که نسبت به مقطع زمانی مشابه سال قبل که 4 میلیون تن بوده است، 900 هزار تن بالاتر است.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، محمدرضا کلامی با بیان این مطلب در خصوص مهمترین تصمیمات ستاد تنظیم بازار در خصوص نهاده های دامی افزود: بخشی از کنجاله سویا از محل واردات خود کنجاله و بخشی از طریق دانه وارداتی و بخشی دیگر از طریق خرید دانه های داخلی و ذخایر تامین می شود.

وی گفت: حدود 2 میلیون تن عرضه کنجاله در کشور بوده است و با توجه به تاکید مجدد وزارت جهاد بر لزوم توزیع نهاده ها از طریق بازارگاه مقرر شد عملکرد ترخیص و توزیع کالا به تفکیک تامین کنندگان و توزیع کنندگان برای دریافت سهمیه به کمیته تخصصی ارائه شود.

سرپرست معاونت بازرگانی داخلی وزارت صمت در خصوص این کمیته نیز اعلام کرد: این کمیته با هدف تطبیق مقادیر عرضه در سامانه و مقادیر ترخیص کنجاله، تشکیل می شود.

او ادامه داد: در کمیته ویژه بازرسی نمایندگان سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان و سایر دستگاه های نظارتی عضو هستند.

کلامی گفت: مقرر شد تا وزارت جهاد کشاورزی، گمرک و دستگاه های مربوطه عملکرد ترخیص را به تفکیک واردکننده و عملکرد فروش را به تفکیک تولیدکنده احصا نمایند و در اختیار دستگاه های نظارتی و این کمیته قرار بدهند.

وی با اعلام اینکه دستگاه های دخیل باید ظرف یک هفته گزارش خود را ارایه نمایند، تصریح کرد: بر این اساس کار کنترل عملکرد در این بخش توسط کمیته مذکور و دستگاه های نظارتی انجام گرفته و با تخلف های احتمالی برخورد قانونی صورت می گیرد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 171
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران