زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 514920 تاریخ : 1399/04/04-12:26:04
,5,4,
افزایش مجدد ذخایر نفت آمریکا قیمت نفت را پایین آورد

در معاملات امروز

افزایش مجدد ذخایر نفت آمریکا قیمت نفت را پایین آورد

پس از این که میزان ذخایر نفت خام آمریکا با رشدی بیش از حد انتظار روبرو شد، با نگرانی از عرضه مازاد، قیمت های نفت به افت خود از روز گذشته ادامه داد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از سی ان بی سی، روز چهارشنبه، پس از اینکه میزان ذخایر نفت خام آمریکا با رشدی بیش از حد انتظار روبرو شد، با نگرانی از عرضه مازاد، قیمت های نفت به افت خود از روز گذشته ادامه داد.

قیمت پیش خرید هر بشکه نفت خام برنت، بنچ مارک بین المللی قیمت نفت، 29 سنت یا 0.7 درصد افت کرد و به 42.34 دلار رسید.

قیمت پیش خرید هر بشکه نفت خام تگزاس غرب آمریکا، دابلیوتی آی، 35 سنت یا 0.9 درصد افت کرد و به 40.02 دلار بازگشت.

مؤسسه سوخت آمریکا اعلام کرد که در هفته گذشته میزان ذخایر نفت خام انبارهای تجاری آمریکا 1.7 میلیون بشکه بالا رفته است که این خیلی بالاتر از 300,000 بشکه افزایشی است که تحلیل گران پیش بینی کرده بودند.

با این حال داده ها نشان داد که میزان ذخایر بنزین و میعانات نفتی کاهش یافته است و باعث شد این خوش بینی به وجود بیاید که با بازگشایی اقتصاد تقاضا رو به افزایش است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 157
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران