در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 514684 تاریخ : 1399/03/31-15:33:46
,5,
افزایش قیمت گازوئیل در دستور کار نیست

سخنگوی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی:

افزایش قیمت گازوئیل در دستور کار نیست

سخنگوی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران گفت: در حال حاضر برنامه ای برای افزایش قیمت گازوئیل وجود ندارد و افزایش قیمت این حامل انرژی در دستور کار نیست.

به گزارش بانک و صنعت، مهدی اسماعیلی با رد شایعه افزایش قیمت گازوئیل ادامه داد: درباره تغییر قیمت گازوئیل موضوعی به شرکت ملی پالایش و پخش ابلاغ نشده است.

وی افزود: شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران به عنوان پایانی ترین حلقه سوخت کشور، تنها مجری تصمیماتی است که گرفته می شود و تاکنون نیز موضوعی مبنی بر افزایش قیمت این حامل انرژی مطرح نشده است.

روز جمعه با قطعی اینترنت در برخی نقاط کشور، افرادی در فضای مجازی شایعاتی مبنی بر ارتباط قطعی اینترنت و افزایش قیمت گازوئیل مطرح کردند.

قطعی اینترنتی که به گفته وزیر ارتباطات و فناوری ارتباطات به دلیل مشکلات فنی رخ داده بود و بعد از ساعاتی نیز اصلاح شد و شبکه اینترنت به شرایط عادی بازگشت.

در حال حاضر قیمت هر لیتر گازوئیل بر اساس پیمایش 300 تومان است که در مقایسه با کشورهای همسایه بسیار پایین است و این موضوع باعث جذاب شدن قاچاق این سوخت به کشورهای همسایه شده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 158
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران