صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520102 تاریخ : 1399/07/03-13:47:40
,13,
افزایش قیمت مرغ/ سرکوب نرخ منجر به بحران می شود

افزایش قیمت مرغ/ سرکوب نرخ منجر به بحران می شود

نایب رئیس کانون سراسری مرغداران گوشتی با بیان اینکه قیمت مرغ به 19 هزار تومان رسیده است، گفت: عدم تامین نهاده و سرکوب قیمت از سوی دولت منجر به بحران در روزهای آینده می شود.

به گزارش بانک و صنعت، حبیب اسدالله نژاداز افزایش هزار تومانی قیمت مرغ نسبت به هفته گذشته خبر داد و گفت: قیمت این کالا در بازار به 19 هزار تومان رسیده است.

وی قیمت مرغ زنده را نیز به صورت نقدی 12 هزار و 500 تومان و به صورت مدت دار 13 هزار تومان اعلام کرد.

اسدالله نژاد با بیان اینکه قیمت تمام شده مرغ زنده در صورت تأمین 40 درصد نهاده ها با نرخ دولتی، 16 هزار تومان است، گفت: در حال حاضر کمتر از 40 درصد نهاده ها با نرخ دولتی تأمین می شود و مرغداران معتقدند قیمت مرغ در شرایط فعلی باید رقمی بین 23 تا 24 هزار تومان باشد.

وی ادامه داد: برای روزهای آینده پیش بینی افزایش قیمت چشمگیری در این حوزه نداریم اما به دلیل عدم تأمین نهاده ها و سرکوب قیمت مرغ از سوی دولت، پیش بینی کاهش تولید در ماه های آینده را داریم که این مساله برای ماه های آینده ایجاد بحران و چالش جدی می کند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 133
نحستین ، بزرگترین شد محله ویلایی پرنیان اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران