در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521290 تاریخ : 1399/07/23-10:36:50
,8,4,
افزایش عرضه اولیه سهام شرکت های چینی در بورس های آمریکا

علیرغم فشارهای ترامپ رقم خورد؛

افزایش عرضه اولیه سهام شرکت های چینی در بورس های آمریکا

فشارهای وارد بر شرکت های چینی از سوی ترامپ نتوانسته است مانع از ثبت سهام آنها در بورس های آمریکا شود.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از راشاتودی، فشارهای وارد بر شرکت های چینی از سوی ترامپ نتوانسته است مانع از ثبت سهام آنها در بورس های آمریکا شود و در واقع تعداد شرکت های چینی که سهام خود را در دوره 4 ساله ترامپ در آمریکا ارائه کردند با تعداد آنها در دوره 8 ساله ریاست جمهوری اوباما برابر شده است.

طبق داده های شرکت تحقیقاتی دیل لاجیک، از زمان آغاز ریاست جمهوری ترامپ در 4 سال پیش، تا کنون 102 شرکت چینی سهام خود را در بورس های نیویورک و نزدک ارائه کرده اند که این تقریباً معادل تعداد 105 شرکتی چینی ای است که در 8 سال ریاست جمهوری اوباما سهام خود را در بورس های آمریکا لیست کرده بودند.

شرکت های چینی که در 4 سال گذشته به بازار آمریکا وارد شدند نسبت به دوره اوباما سرمایه گذاری کمتری را جذب خود کردند اما عرضه اولیه سهام آنها به طور متوسط بسیار بزرگ تر شده بود. در کل شرکت های چینی در دوران حاکمیت ترامپ 25.5 میلیارد دلار را در عرضه اولیه های خود جمع آوری کردند.

این آمار نشان می دهد علی رغم فشارهای ترامپ و تنش های تجاری بین چین و آمریکا، شرکت های چینی هنوز تمایل دارند سهام خود را به سرمایه گذاران بزرگگ آمریکایی بفروشند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 94
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران