جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 522310 تاریخ : 1399/08/14-10:43:09
,1,
افزایش ظرفیت چهار خدمت بانکداری غیرحضوری در بانک صادرات ایران

افزایش ظرفیت چهار خدمت بانکداری غیرحضوری در بانک صادرات ایران

بانک صادرات ایران برای کاهش مراجعات حضوری مشتریان به شعب و استفاده بهینه از ظرفیت های بانکداری الکترونیک، چهار خدمت «سقف مجاز کارت به کارت شتابی و دورن بانکی»، «سقف مجاز انتقال وجه از طریق صاپ»، «سقف مجاز شارژ کارت هدیه» را افزایش و «زمان اعتبار سپهر کارت» را تا پایان سال تمدید کرد.

به گزارش بانک و صنعتبه نقل ازروابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک پیرو دستورالعمل های بانک مرکزی و با هدف مدیریت، کنترل و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، کاهش مراجعات حضوری به شعب و دستگاه های خودپرداز به صورت موقت و تمرکز بر ارائه هر چه بیشتر خدمات غیرحضوری بانکی، سقف مجاز انتقال وجه کارت به کارت (شتابی و درون بانکی) از طریق درگاه های اینترنتی، خودپرداز و کیوسک بانک را از مبلغ 30 میلیون ریال در هر شبانه روز از مبدأ هر کارت به مبلغ 60 میلیون ریال افزایش داد.

همچنین سقف مجاز انتقال وجه کارت به کارت از طریق پرداخت ساز «صاپ» (اپلیکیشن پرداخت بانک صادرات ایران)، از مبلغ 10 میلیون ریال به 30 میلیون ریال افزایش یافت.
سپهر کارت های بانک صادرات ایران نیز که تاریخ اعتبار آنها از فروردین تا پایان سال جاری به اتمام می رسد، نیز بدون نیاز به مراجعه حضوری مشتری در شعب، به مدت یکسال تمدید می شود.
همچنین بانک صادرات ایران برای ارائه خدمات بیشتر به مشتریان سقف مبلغ شارژ کارت هدیه را تا اطلاع بعدی به صورت موقت به 20 میلیون ریال افزایش داد.


ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 167
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران