بیمه آسیا ، تخفیف به مناسبت هفته دولت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 509004 تاریخ : 1398/12/14-12:03:43
,1,
افزایش سقف مبلغ خدمات غیرحضوری و تمدید خودکار کارت ها در بانک ملت

افزایش سقف مبلغ خدمات غیرحضوری و تمدید خودکار کارت ها در بانک ملت

بانک ملت به منظور مبارزه با شیوع ویروس کرونا، سقف تراکنش های غیرحضوری خود را افزایش داد و کارت های بانکی با تاریخ انقضای اسفند 98 و فروردین 98 را سه ماه تمدید کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک ملت، مشتریان بانک ملت از این پس و تا اطلاع بعدی، می توانند از افزایش سقف مبلغ کارت به کارت (شتابی و ملت به ملت) تا 50 میلیون ریال و برداشت از خودپرداز ها تا 5 میلیون ریال بهره مند شوند.

براساس این گزارش کارمزد انتقال وجه کارت به کارت برای مبالغ بالاتر از 3 میلیون تومان به میزان کارمزد سقف قبلی یعنی 3 میلیون تومان از حساب مشتری کسر خواهد شد.
همچنین دارندگان کارت های بانک ملت که تاریخ انقضای کارت آن ها 12/98 یا 1/99 است، نیازی به مراجعه به شعب این بانک برای تمدید کارت خود ندارند و تاریخ اعتبار این دسته از کارت ها از بامداد پانزدهم اسفند 98 به صورت خودکار به مدت سه ماه تمدید خواهد شد، براین اساس مشتریان در هنگام انجام تراکنش های نیازمند درج تاریخ انقضا، می بایست تاریخ 3/99 را در فیلد مربوطه درج نمایند.
این گزارش می افزاید سقف کارت به کارت در پرداخت سازها (اپلیکیشن های غیربانکی پرداخت)، نیز در صورت انطباق شماره ملی دارنده کارت با شماره ملی دارنده سیم کارت، به سه میلیون تومان افزایش یافته است.
در دیگر تسهیلات مبارزه با کرونا این امکان برای مشتریان فراهم شده است که در صورت ورود رمز اشتباه در تراکنش های نیازمند رمز دوم پویا تا 5 بار در هر شبانه روز، کارت آن ها غیر فعال نشود تا نیازی به مراجعه به شعبه پیدا نکنند.
روابط عمومی بانک ملت از مشتریان خواسته است در صورت هرگونه ابهام یا سوال بدون نیاز به مراجعه به شعبه و تردد غیر ضروری ابتدا با مرکز ارتباط این بانک با شماره های 1556 (تهران) و 82488-021 (شهرستان ها) تماس بگیرند.


ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 175
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران