صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 522158 تاریخ : 1399/08/11-16:00:42
,2,
افزایش سقف مبالغ تراکنش های خدمات بانکداری الکترونیک در بانک توسعه تعاون

افزایش سقف مبالغ تراکنش های خدمات بانکداری الکترونیک در بانک توسعه تعاون

بانک توسعه تعاون با تأکید بر افزایش سطح خدمات غیرحضوری، بر ضرورت استفاده از خدمات الکترونیکی بانک توسعه تعاون به منظور کاهش مراجعات حضوری مشتریان به شعب جهت مدیریت مقابله با شیوع ویروس کرونا سقف مبالغ تراکنش های خدمات بانکداری الکترونیک را افزایش داد.

به گزارش بانک و صنعت، روابط عمومی بانک توسعه تعاون با توجه به افزایش همه گیری شیوع ویروس کرونا و آمار فزاینده و روبه رشد این بیماری در سطح کشور، در راستای کنترل و پیشگیری از افزایش شیوع این بیماری، بانک توسعه تعاون با گسترش سطح خدمات غیرحضوری و به روز رسانی خدمات بانکداری الکترونیک، امکان خدمات رسانی هرچه بیشتر به مشتریان را فراهم نموده است و ضرورت دارد تا مشتریان و همچنین عموم شهروندان برای خدمات بانکی از شیوه های غیرحضوری بهره مند شده و از تردد غیرضروری در سطح شهر و خصوصاً مراجعه حضوری به شعب بانک پرهیز نمایند.

در همین راستا جهت خدمات رسانی هرچه بهتر به مشتریان، خدمات بانکداری الکترونیک بانک توسعه تعاون در چارچوب قوانین بانک مرکزی به روزرسانی می شوند.

بر این اساس در چهارچوب قوانین اعلام شده از سوی بانک مرکزی، سقف انتقال وجه کارت به کارت از طریق درگاه های بانک توسعه تعاون در هر شبانه روز از مبدأ هر کارت به 60 میلیون ریال افزایش یافته است.

لازم به ذکر است بر اساس تصمیمات جدید به صورت موقت و تا اطلاع ثانوی سقف صدور کارت هدیه نیز در بانک توسعه تعاون به 20 میلیون ریال افزایش پیداکرده است.

همچنین علاوه بر افزایش سقف انتقال وجه کارت به کارت از طریق خودپردازها و درگاه های غیرحضوری، تمدید خودکار کارت های منقضی شده و به روز رسانی نرم افزارهای خدمات رسان بانک و گسترش خدمات "همراه بانک توسعه تعاون" و اینترنت بانک، از اقدامات صورت گرفته در بانک توسعه تعاون برای سهولت هرچه بیشتر مشتریان عزیز در این راستا بوده است.

گفتنی است هم اکنون زیرساخت های لازم برای استفاده شهروندان از سامانه های غیر حضوری در بانک توسعه تعاون بیش از پیش فراهم شده و این امکانات در بهترین شرایط خدمات دهی خود به سر می برند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 173
نحستین ، بزرگترین شد محله ویلایی پرنیان اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران