جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 522245 تاریخ : 1399/08/12-13:04:13
,2,
افزایش سقف تسهیلات بانک توسعه صادرات با ارائه اظهارنامه مالیاتی

افزایش سقف تسهیلات بانک توسعه صادرات با ارائه اظهارنامه مالیاتی

مدیرعامل بانک توسعه صادرات اعلام کرد صادرکنندگان خُردی که ارز حاصل از صادرات خود را به طور کامل به چرخه تجاری کشور بازگردانده باشند، می توانند تا سقف سه میلیارد تومان با ارائه اظهارنامه مالیاتی از این بانک تسهیلات دریافت کنند.

به گزارش بانک و صنعتبه نقل از روابط عمومی بانک توسعه صادرات ایران، دکتر علی صالح آبادی در این خصوص گفت: اخیرا در بانک توسعه صادرات مصوب کردیم به صادرکنندگانی که تعهدات ارزی خود را به طور صد درصدی و کامل ایفاء کرده باشند، با ارائه اظهارنامه صادراتی تا سقف سه میلیارد تومان با ارائه اظهارنامه مالیاتی تسهیلات بپردازیم.

پیش از این، سقف تسهیلات اعطایی بانک توسعه صادرات به صادرکنندگان با ارائه اظهارنامه مالیاتی یک میلیارد تومان بود.

مدیرعامل بانک توسعه صادرات خاطرنشان کرد: صادرکنندگان خُردی که مشتری بانک توسعه صادرات هستند، می توانند با ارائه اظهارنامه صادراتی خود و به شرط بازگشت کامل ارز حاصل از صادرات تا سقف سه میلیارد تومان تسهیلات دریافت کنند.

صالح آبادی ادامه داد: تمامی صادرکنندگان حتی افرادی که 100 هزار دلار هم صادرات دارند، می توانند متناسب با میزان صادرات خود از بانک توسعه صادرات تسهیلات ارزی و ریالی دریافت کنند و ما محدودیتی در این زمینه نداریم.

وی با بیان اینکه برای پرداخت تسهیلات، صادرکنندگان رتبه بندی شده و خوش حسابی آنها بررسی می شود، گفت: تمامی صادرکنندگان که استحقاق لازم را داشته باشند، با رعایت مقررات بانک مرکزی و موضوع رفع تعهد ارزی می ‎توانند از بانک توسعه صادرات درخواست تسهیلات داشته باشند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 202
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران