تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 311911 تاریخ : 1396/10/02-12:24:30
,3,
افزایش سقف تراکنش انتقال وجه غیرشتابی منوط به رضایت مشتریان موسسه توسعه

افزایش سقف تراکنش انتقال وجه غیرشتابی منوط به رضایت مشتریان موسسه توسعه

سقف تراکنش انتقال وجه غیرشتابی در موسسه اعتباری توسعه حداکثر مبلغ سی میلیون ریال تعیین و در صورت رضایت و تمایل مشتریان حداکثر تا سقف پانصد میلیون ریال انجام می شود.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت؛  بناربرگزارش های واصله از مراجع قضایی و انتظامی به بانک مرکزی ج.ا.ا، افرادی با هدف سوء استفاده از اختلاف میان محدودیت بین بانکی (شتابی) و درون بانکی (غیرشتابی) با روش هایی نسبت به تطمیع و کلاهبرداری از افراد، مبادرت ورزیده و خسارت هایی به مالباختگان تحمیل کرده اند. 

در همین راستا موسسه اعتباری توسعه با توجه به بخشنامه دریافتی از بانک مرکزی ج.ا.ا و به منظور صیانت از حقوق مشتریان اقدام به اعمال محدودیت درسقف انتقال وجه غیر شتابی کرده است.
بنابراین گزارش سقف عمومی انتقال وجه شتابی برای هر فقره کارت مغناطیسی همانند تراکنش های انتقال وجه شتابی مبلغ سی میلیون ریال در روز تعیین و انتقال وجه مبالغ بیش از آن صرفاً برای استفاده از کارت هایی ممکن است که درخواست کتبی آن توسط مشتری به موسسه ارسال شده باشد.
مشتریان محترم می توانند با مراجعه به شعب موسسه اعتباری توسعه، هماهنگی های لازم را با مسئولین شعب صورت دهند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 211
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران