بیمه آسیا ، تخفیف به مناسبت هفته دولت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 508960 تاریخ : 1398/12/13-17:34:25
,1,
افزایش سقف برداشت وجه نقدی و انتقال وجه از درگاه های بانک سینا

افزایش سقف برداشت وجه نقدی و انتقال وجه از درگاه های بانک سینا

به منظور کمک به پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و کاهش مراجعات حضوری مردم، سقف برداشت وجه نقد و انتقال وجه از طریق درگاه های مختلف بانک سینا افزایش یافت.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک سینا، در راستای اجرای بخشنامه بانک مرکزی و کمک به مدیریت شرایط خاص بهداشتی کشور، سقف برداشت وجه نقدی درون بانکی از دستگاه های خودپرداز بانک سینا از 2 میلیون ریال در هر شبانه روز به 5 میلیون ریال و سقف انتقال وجه شتابی و درون بانکی از این طریق هم از 30 میلیون ریال به 50 میلیون ریال در شبانه روز افزایش یافت.

بر این اساس، همچنین سقف مجاز انتقال وجه کارت به کارت از طریق درگاه‌ های اینترنتی بانک سینا (نظیر اینترنت بانک) از مبلغ 30 میلیون ریال در هر شبانه روز به 50 میلیون ریال افزایش یافت.
تاریخ انقضاء کارت‌های بانک سینا نیز که در اسفندماه منقضی می گردد، بدون نیاز به مراجعه حضوری مشتری به مدت یک سال از تاریخ انقضاء تمدید شد.
بانک سینا در پی انجام اقدامات فوق، از مشتریان خواست به منظور حفظ سلامت خود و اطرافیان حتی المقدور استفاده از اسکناس را کاهش دهند و در شعب نیز کمتر حضور پیدا کنند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 178
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران