صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 516345 تاریخ : 1399/04/31-09:20:09
,1,
افزایش سقف انتقال وجه کارت به کارت و تمدید خودکار کارت های منقضی شده بانک سینا

اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از شیوع کرونا

افزایش سقف انتقال وجه کارت به کارت و تمدید خودکار کارت های منقضی شده بانک سینا

در راستای کمک به مدیریت، کنترل و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در کشور، ضمن افزایش سقف انتقال وجه کارت به کارت در بانک سینا، تاریخ کارتهای منقضی شده مشتریان بانک در تیرماه جاری برای یک سال دیگر به صورت خودکار تمدید شد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک سینا، به منظور کاهش مراجعات به شعب و عدم جابه جایی وجوه نقد، سقف انتقال وجه کارت به کارت شتابی و درون بانکی از طریق درگاه های اینترنتی، کیوسک و خودپرداز در بانک سینا از مبلغ 30 میلیون ریال در هر شبانه روز از مبدا هر کارت به 60 میلیون ریال افزایش یافت.
همچنین به منظور تسهیل در استفاده مشتریان گرامی از درگاه های غیرحضوری، تاریخ انقضای کارت نقدی مشتریان بانک سینا در تیرماه 1399 برای دارندگان شماره موبایل معتبر در سیستم بانک، به مدت یکسال تمدید شد.
گفتنی است پیشتر این بانک طبق دستورالعمل های صادره بانک مرکزی به جهت رفاه حال مشتریان گرامی، نسبت به افزایش انتقال وجه تا سقف مجاز اعلام شده و نیز تمدید کارت ها در ماه های گذشته اقدام کرده بود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 199
نحستین ، بزرگترین شد محله ویلایی پرنیان اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران