تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 311857 تاریخ : 1396/09/30-16:23:48
,15,17,
افزایش زیرساخت‌های ارتباطی تهران در دستور کار قرار گرفت / ارتباطات شهر تهران یک بحث ملی است

سخنگوی شرکت مخابرات ایران:

افزایش زیرساخت‌های ارتباطی تهران در دستور کار قرار گرفت / ارتباطات شهر تهران یک بحث ملی است

سخنگوی شرکت مخابرات ایران از افزایش کانال‌ها و زیرساخت‌های ارتباطی تهران برای کاهش مشکلات مردم در زمان بحران خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، محمدرضا بیدخام، سخنگوی شرکت مخابرات ایران با اشاره به وضعیت ارتباطات شب گذشته در تهران و البرز گفت: شب گذشته حتی با وقوع زلزله و چند پس لرزه متعدد هیچ گونه مشکلی در ارتباطات ثابت و سیار بوجود نیامد و تمامی مراکز مخابراتی و سایت‌های موبایل در تهران و البرز با بیشترین توان و ظرفیت فعال بودند که باعث شد تا با توجه به حجم بالای درخواست تماس‌ها اختلال خاصی وجود نداشته باشد اما ترافیک شبکه در برخی نقاط در مدت کوتاهی اختلال ایجاد کرده بود که رفع شد.

سخنگوی شرکت مخابرات ایران درباره وضعیت ارتباطی استان تهران در صورت وقوع زلزله دوباره در پایتخت خاطر نشان کرد: دو بحث برای این مسئله وجود دارد، اول این که شرکت مخابرات ایران در بحث فنی با توجه به بحران ایجاد شده تصمیم گرفته است تا کانال‌های ارتباطی خود را افزایش دهد و زیرساخت‌های ارتباطی را تقویت کند تا مردم در زمان بحران با مشکل کمتری مواجه شوند. موضوع دوم فرهنگ سازی در حوزه ارتباطات برای بحران است، مردم باید این فرهنگ بحران را داشته باشند و از تماس‌های غیر ضروری خودداری کنند یا تماس‌هایی کوتاه داشته باشند و برای ارتباط از پیامک کوتاه و پیام رسان‌های اجتماعی استفاده کنند.

بیدخام با بیان این که ارتباطات تهران یک بحث ملی است، تاکید کرد: بحث ارتباطات شهر تهران یک بحث ملی و خاص است و شرایط منحصر به فردی را دارد. زیرساخت‌ها افزایش پیدا می‌کند اما واقعیت این است که حجم شهر تهران گسترده است و در صورت زلزله تخریب محور ارتباطات نیز مانند سایر حوزه‌ها با اختلال و مشکل روبرو می‌شود. ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 204
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران