زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 490151 تاریخ : 1398/06/08-12:44:27
,15,
افزایش خدمات رسانی ارتباطی در چمخاله تا پایان سال

وزیر ارتباطات در لنگرود مطرح کرد:

افزایش خدمات رسانی ارتباطی در چمخاله تا پایان سال

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات که امروز به استان گیلان سفر کرده است برخی مشکلات شبکه در استان های شمالی را ناشی از اشباع جمعیت در فصل سفر دانست.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعتبه نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات امروز در کارگروه ارتباطات و فناوری اطلاعات شهرستان لنگرود با اشاره به مناسب بودن وضعیت پوشش تلفن همراه در مراکز استان های کشور افزود: دیروز که در استان مازندران بودم در مسیر اینترنت 4G بود اما بدلیل تراکم جمعیت شبکه اشباع بود که این اتفاق در خیلی از شهرهای مازندران و گیلان قابل مشاهده است. 

 
آذری جهرمی با اشاره به اینکه در ایامی از سال، جمعیت از همه استان های کشور به دو استان توریستی مازندران و گیلان سفر می کنند، اظهار کرد: دیشب که می خواستم فایلی با حجم کم را منتشر کنم نزدیک به دو ساعت زمان برد و دلیل آن همین اشباع شبکه بود.
 
عضو کابینه دولت تدبیر و امید با بیان اینکه در دو استان مازندران و گیلان، تجهیزات از یک شرکت خارجی تامین می شد که با شروع تحریم ها ایران را ترک کرده است، اظهار کرد: جایگزینی این شرکت نیاز به زمان داشت که به لطف خدا از دو هفته پیش در این حوزه گشایش رخ داد.
 
وزیر ارتباطات با اشاره به سرمایه گذاری 10 میلیارد تومانی برای احداث پروژه های ارتباطی شهرستان لنگرود، گفت: انشالله مردم بتوانند از پروژه های افتتاح شده استفاده کنند.
 
آذری جهرمی همچنین با توجه به شرایط گردشگری شهرستان چمخاله اظهار کرد: آمدن گردشگران زیاد، نعمت است و باید دست به دست هم دهیم تا پایان سال ظرفیت خدمت دهی بیشتری ایجاد شود.


ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 230
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران