در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 516238 تاریخ : 1399/04/29-13:35:29
,25,
افزایش تولید گندله آهن اسفنجی و فولاد خام

گزارش میزان تولید و فروش شرکت فولاد مبارکه اصفهان در خرداد ماه منتشر شد؛

افزایش تولید گندله آهن اسفنجی و فولاد خام

شرکت فولاد مبارکه اصفهان در گزارشی آمار تولید و فروش خود را در خرداد ماه امسال منتشر کرد که بنا بر این گزارش میزان تولید گندله آهن اسفنجی و فولاد خام (تختال) در مقایسه مشابه سال قبل افزایشی بوده است.

به گزارش بانک و صنعت، در خرداد ماه تولید فولاد خام (تختال) با دو میلیون و 277 هزار تن نسبت به مدت مشابه سال قبل 14.6 درصد افزایش تولید داشته و همچنین آهن اسفنجی با 2 میلیون و 441 هزار تن رشد 4.8 درصدی و گندله با یک میلیون و 921 هزار تن، حدود 0.8 درصد رشد تولید نسبت به خرداد ماه سال 98 داشته است.

رشد 496 درصدی فروش محصولات گرم و 50 درصدی محصولات سرد و پوشش دار

بنابراین گزارش فروش محصولات فولاد خام (تختال) با 19 هزار 981 میلیارد ریال، بالغ بر 496 درصد، رشد را نشان می دهد و فروش محصولات سرد و پوشش دار با حدود 36000 میلیارد ریال افزایش 50 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل داشته است.

شرکت فولاد مبارکه اصفهان در این گزارش میزان فروش دوره منتهی به 31 خرداد ماه را 79 هزار و 894 میلیارد ریال اعلام کرد است که در مقایسه با خرداد ماه سال 98 رشد 25.8 درصدی را ثبت نموده است.

در این گزارش به حضور سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت در مراسم آغاز عملیات اجرایی پروژه نورد گرم شماره 2 فولاد مبارکه، کلنگ زنی احداث مرکز نوآوری تحول دیجیتال صنعت فولاد کشور با همکاری دانشگاه تهران و بهره برداری از کارخانه تولید کنسانتره فولاد سنگان که زیر مجموعه شرکت فولاد مبارکه اصفهان می باشد؛ اشاره شده است.

همچنین در سفر خردادماه مدرس خیابانی به استان اصفهان و در محل شرکت فولاد مبارکه پست فشار قوی و فشار متوسط شماره 2 شهید خرازی افتتاح شد و از بویلر بازیافت حرارت از نیروگاه گازی فولادمبارکه رونمایی و تفاهم نامه همکاری بین سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور و فولاد مبارکه به امضا رسید.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 212
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران