در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521313 تاریخ : 1399/07/23-13:08:55
,5,
افزایش تولید پالایشگاه دوازدهم پارس جنوبی تا پایان سال

افزایش تولید پالایشگاه دوازدهم پارس جنوبی تا پایان سال

مدیر پالایشگاه دوازدهم پارس جنوبی گفت: مطابق برنامه تا پایان سال تمام بخش های پالایشگاه دوازدهم تکمیل می شود و میزان تولید تمام محصولات این پالایشگاه نیز افزایش خواهد یافت.

به گزارش بانک و صنعت، مهدی گرامی شیرازی با اشاره به شرایط مناسب فازهای 22 و 24 پس از انجام موفقیت آمیز تعمیرات اساسی سال جاری گفت: در حال حاضر هر چهار سکوی این پالایشگاه در مدار تولید قرار گرفته اند و روزانه 32 میلیون متر مکعب گاز به فازهای 22 و 24 تحویل می دهند.

وی افزود: پالایشگاه دوازدهم روزانه 14 میلیون متر مکعب گاز نیز از خط سراسری پنجم تحویل می گیرد که با تکمیل چاه ها این امکان فراهم می شود تا تمام ظرفیت خود را از سکوهای خود تأمین کند.

به گفته گرامی در حال حاضر فازهای 22 و 24 روزانه 40 میلیون متر مکعب گاز شیرین به خطوط سراسری برای مصارف داخلی تحویل می دهند.

وی با بیان اینکه تولید سایر محصولات نیز در پالایشگاه دوازدهم در حال انجام است، اظهار کرد: اکنون این پالایشگاه روزانه بیش از 1000 تن اتان تولید می کند.

مدیر پالایشگاه دوازدهم میزان پروپان تولیدی فازهای 22 و 24 را بیش از یک هزار تن عنوان کرد و گفت: تولید بوتان این پالایشگاه نیز بیش از 600 تن در روز است.

گرامی در پایان میزان میعانات گازی تولید پالایشگاه دوازدهم را 45 هزار بشکه در روز عنوان کرد و گفت: مطابق برنامه تا پایان سال تمام بخش های این پالایشگاه تکمیل می شود و میزان تولید تمام محصولات پالایشگاه نیز افزایش خواهد یافت.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 178
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران