در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 510278 تاریخ : 1399/01/17-10:43:55
,3,
افزایش تولید، رشد اشتغال و تقویت اقتصاد با تحقق شعار سال

افزایش تولید، رشد اشتغال و تقویت اقتصاد با تحقق شعار سال

دکتر غلامحسین صباغی مدیرعامل موسسه اعتباری کوثر وابسته به بانک سپه، رونق تولید را یکی از اساسی ترین مولفه ها و روش های مقابله با تحریم های اقتصادی و همچنین غلبه بر مشکلات اقتصادی دانست و به دنبال آن "جهش تولید" را لازمه رشد اشتغال و تقویت اقتصاد دانست.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی موسسه اعتباری کوثر وابسته به بانک سپه؛ دکتر غلامحسین صباغی مدیرعامل موسسه اعتباری کوثر وابسته به بانک سپه، تحقق جهش تولید را در فضای با ثبات اقتصادی، فضای کسب و کار سالم، نظام تأمین مالی کارآمد و چارچوب سیاستگذاری هوشمند دانست و گفت: دستیابی به این موضوعات در گرو تقویت بخش های محرک اقتصادی و زنجیره های تولید، تشویق سرمایه گذاری، حمایت از نوآوری و رفع موانع تولید است.

غلامحسین صباغی تصریح کرد: انتخاب عنوان سال "جهش تولید" از سوی مقام معظم رهبری برای سال 1399، در امتداد شعار "رونق تولید" سال قبل، راهبرد نظام بانکی را بعنوان تامین کننده مالی این بخش تعیین نموده است.

صباغی لزوم رفع موانع تکمیل و راه اندازی طرح های نیمه تمام با کمک های هدایت شده از سوی بانک ها را در اولویت برنامه‌های سال جاری و آینده کشور برشمرد.

وی اظهار داشت: ما می بایست به آینده و برنامه های پیش روی امیدوار باشیم و در این راستا به بهترین شکل ممکن رویکردهای لازم را در تمام بخش های اقتصاد اجرایی نماییم.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 178
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران