جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 515429 تاریخ : 1399/04/15-12:56:01
,6,
افزایش تولید در سایپا با وجود محدودیت های کرونایی و تحریمی

در مدت زمان سپری شده از سال جهش تولید صورت گرفت:

افزایش تولید در سایپا با وجود محدودیت های کرونایی و تحریمی

گروه خودروسازی سایپا موفق شد با عبور از تیراژ تولیدی 116هزار دستگاه خودرو تا پایان هفته گذشته، تیراژ تولیدی خود در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته را افزایش داده و از آن عبور کند.

به گزارش بانک و صنعت، این افزایش تولید در مدت زمان سپری شده در سال جاری در حالی صورت گرفته که اجرای پروتکل های بهداشتی جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا محدودیت هایی از نظر حضور و شیفت بندی پرسنل، اجرای برنامه های فنی و مهندسی در خطوط تولید و همچنین تامین قطعات مورد نیاز از داخل و خارج کشور به وجود آورده است.

علاوه بر این، افزایش نرخ ارز و تشدید فشارهای اقتصادی ناشی از تحریم های بین المللی انجام فرآیندهای انتقال مالی و عملکرد زنجیره تامین را با اختلال مواجه کرده است.

نکته قابل توجه دیگر این است که 7هزار دستگاه خودرو از تولیدات سایپا در بهار سال 98 مربوط به خودروهای تولید مشترک با خودروسازان خارجی بوده که با تشدید محدودیت های ناشی از تحریم ها، این تعداد خودرو نیز از سبد تولیدات سایپا خارج شدند.

با وجود این محدودیت ها، گروه خودروسازی سایپا با همت و تلاش مدیران و کارکنان خود و نیز مدیریت فرآیندهای زنجیره تامین و خطوط تولید، موفق به تولید 116هزار دستگاه خودرو در سه ماه و نیم گذشته شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 222
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران