در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 515723 تاریخ : 1399/04/21-10:43:45
,8,
افت 34.4 هزار واحدی شاخص کل/ بازار سرخ پوش است

در شروع معاملات امروز رقم خورد

افت 34.4 هزار واحدی شاخص کل/ بازار سرخ پوش است

شروع معاملات امروز بورس تهران با افت شاخص کل همراه شد و شاخص با سقوط 31 هزار و 660 واحدی، به 1 میلیون و 721 هزار واحد بازگشت.

به گزارش بانک و صنعت، معاملات بازار بورس صبح امروز (شنبه 21 تیرماه) تا لحظه تنظیم خبر با کاهش 31 هزار و 660 واحدی شاخص روبرو شد و شاخص کل بار دیگر به یک میلیون و 721 هزار واحد برگشت. شاخص کل هم وزن نیز منفی 8374 واحد بود و در رقم 470 هزار واحد ایستاد.

شاخص کل در معاملات امروز، تا اینجای کار حدود منفی 2 درصد سقوط کرده است.

نماد «فملی» با منفی 4400 واحد و «فارس» با منفی 3700 واحد، بیشترین تأثیر را در سقوط شاخص کل در معاملات امروز داشته است.

نماد «فولاد» نیز امروز منفی 2400 واحد را در معاملات به ثبت رساند. با این حال نماد «شستا» با مثبت 3152 واحد، تنها نماد سبزپوش اثرگذار در معاملات امروز بود.

بازار فرابورس نیز منفی 127 واحد در معاملات امروز رشد داشت که سبب شد شاخص کل فرابورس به 18 هزار واحد برگردد.

همچنین تابلوهای گروه های مختلف امروز سراسر سرخ پوش بود و در تعداد زیادی از نمادها تا نزدیک دامنه نوسان منفی 5 درصد رسید؛ حتی در صندوق های سرمایه گذاری که دامنه نوسان 10 درصد است، نماد «کاردان» تا حدود منفی 10 درصد را در افت ارزش سهام به ثبت رسانده است.

علاوه بر این، گروه های بیمه، لیزینگ، حمل و نقل و بانک ها سراسر سرخ پوش بوده و در گروه «سیمان» و «فولاد»، به جز یک نماد و در گروه دارویی به جز دو نماد، سایر نمادهای معاملاتی رشد منفی داشته است.

همچنین به جز یکی دو نماد خودرویی مانند خبهمن که صف خرید دارند، بیشتر نمادها با صف فروش مواجه شده اند. قیمت هر سهم خبهمن در حال رشد است و با رشد حدوداً 5 درصدی، به 2 هزار و 260 تومان رسیده است.

اما دو نماد پر تقاضای خودرویی (خودرو و خساپا) همچنان مسدود هستند.

نماد شستا نیز امروز رشد 5 درصدی قیمت را تجربه کرده و به هر سهم، 3 هزار و 74 تومان رسیده است؛ صف خرید شستا 377 میلیون تقاضا در معاملات امروز بوده و صف فروش آن تنها 5 میلیون تقاضاست که نشان دهنده تقاضای بالای خرید برای این نماد معاملاتی است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 193
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران