صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520863 تاریخ : 1399/07/15-14:40:59
,17,
افتتاح 38 پروژه ورزشی کارگران تا پایان دولت

افتتاح 38 پروژه ورزشی کارگران تا پایان دولت

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از افتتاح 38 پروژه ورزشی کارگران با اعتبار 2 هزار و 740 میلیارد تومان در 22 استان تا پایان دولت دوازدهم خبر داد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، غلامرضا پناه اظهارداشت: یکی از ماموریت های وزارت تعاون راه اندازی پروژه های فرهنگی-ورزشی ویژه کارگران است و این پروژه ها را با حداقل هزینه های ممکن در اختیار کارگران و خانواده آنها قرار می گیرد.

وی با بیان اینکه با اعتباری که در بودجه سال 99 وجود دارد نمی توان بیش از 4 پروژه را تکمیل و راه اندازی کرد، افزود: با دستور وزیر تعاون، برای راه اندازی و تکمیل سایر پروژه ها از ظرفیت قانون اصلاح ماده 56 قانون الحاق موادی به قانون تنظیم بخشی ازمقررات مالی دولت" یک" استفاده شد و با بهره گیری از منابع داخلی بانک های وابسته به وزارتخانه از جمله بانک های توسعه تعاون و بانک رفاه کارگران تفاهمنامه ای برای تکمیل این پروژه ها امضا شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع در خصوص زمان افتتاح این پروژه ها، گفت : در بازه زمانی دهه مبارک فجر تا هفته کارگر سال 1400 و براساس میزان پیشرفت فیزیکی پروژه ها این پروژه ها تکمیل و به بهره برداری می رسد.

پناه تصریح کرد: برخی از پروژه ها که دارای پیشرفت فیزیکی بالای 70 درصد هستند را می توان با تزریق اعتبارات مورد نیاز حتی تا قبل از دهه مبارک فجر افتتاح کرد.

وی درباره گستره جغرافیائی پروژه ها نیز گفت: این پروژه ها در 22 استان و 38 شهرستان کشور به بهره برداری خواهند رسید و کارگران و جامعه کار تولید کشور می توانند از امکانات این پروژه ها استفاده کنند.

پناه افزود: در استان فارس 6 پروژه فرهنگی، ورزشی در شهرهای شیراز، سپیدان، استهبان ،فراشبند ،جهرم و داراب ، در استان چهارمحال و بختیاری 3 پروژه فرهنگی ورزشی از جمله سالن چند منظوره اردکان و دو مجموعه استخر در شهرکرد و یک استخر در فارسان ، در استان کردستان نیز در شهر سنندج احداث و تجهیز استخر سرپوشیده کارگران و تکمیل مجموعه ورزشی و استراحتگاه کارگران در دستور کار قرار دارد.

پناه تصریح کرد :در استان لرستان نیز افتتاح مجموعه ورزشی شهرستان بروجرد، استخر در شهرستان الیگودرز، تکمیل مجموعه ورزشی کارگران این شهرستان و مجموعه ورزشی کارگران دورود از جمله این پروژه ها است.

وی در تشریح اقدامات انجام گرفته در تکمیل این پروژه ها اظهار داشت: برای تمامی این پروژه ها شناسنامه ای تهیه و نقشه این پروژه ها به روز رسانی شده و با انجام مطالعات لازم ،موضوع عقد قرارداد با بانک های مورد نظر در دستور کار قرار گرفته است.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون گفت: با تشکیل کمیته راهبری، روند پیشرفت امور به صورت هفتگی پایش و رصد می شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 192
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران