صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520844 تاریخ : 1399/07/15-12:51:25
,15,
افتتاح یک مرکز نوآوری برای رونق استارتاپ های تبلیغات و بازاریابی دیجیتال

با حضور معاون علمی رییس جمهوری صورت گرفت

افتتاح یک مرکز نوآوری برای رونق استارتاپ های تبلیغات و بازاریابی دیجیتال

«مرکز نوآوری و شتابدهی آو» با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری افتتاح شد تا راه رونق استارتاپ های فعال در حوزه بازاریابی دیجیتال، تبلیغات هوشمند و برندینگ هموار شود.

به گزارش بانک و صنعت، مرکز نوآوری آو با تمرکز بر حوزه های مارکتینگ، تبلیغات و تحقیقات، بازار آینده کسب وکارها در این حوزه را برای ورود به دنیای نوآوری و فناوری آماده می کند.

مرکز نوآوری آو بر بستر هلدینگ دی ان ای یونیون در کنار 16 تیم فناور و استارتاپی در حوزه تبلیغات، دیجیتال مارکتینگ، تحقیقات بازار، برنامه ریزی رسانه، آموزش و مشاوره مارکتینگ و فناوری های پیشرفته فعالیت می کند.
همزمان با افتتاح مرکز نوآوری آو، چهار خدمت استارتاپی توسط استارتاپ های هلدینگ مذکور در حوزه بازاریابی دیجیتال که به بازار عرضه شده است، به دست معاون علمی و فناوری رییس جمهوری رونمایی شد.
بیش از 450 نیروی انسانی تمام وقت و 1025 نیروی پاره وقت در این مجموعه فناور فعالیت می کنند. تیم های نوآور فعال در حل مسائل آینده بازاریابی از این خدمات بهره مند می شوند. شرکت های شناخته شده خارجی مشتری خدمات شرکت های زیرمجموعه این هلدینگ هستند و در حال حاضر زمینه استفاده شرکت های داخلی از این خدمات فراهم شده است.

بر اساس اعلام معاونت علمی، بالغ بر 12 میلیارد تومان سرمایه گذاری برای احداث این مجموعه فناور صورت گرفته است و در سال جاری نیز 10 میلیارد تومان سرمایه گذاری خواهد شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 191
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران