جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518348 تاریخ : 1399/06/03-17:57:50
,5,
افتتاح پنج طرح  صنعت آب و برق به ارزش 3.2 هزار میلیارد تومان

فردا انجام می شود:

افتتاح پنج طرح صنعت آب و برق به ارزش 3.2 هزار میلیارد تومان

عملیات اجرایی و بهره برداری از پنج پروژه صنعت آب و برق با سرمایه گذاری سه هزار و 292 میلیارد تومان فردا (سه شنبه) در هفدهمین هفته از پویش #هرهفته_الف_ب_ایران با حضور وزیر نیرو در استان البرز انجام می شود.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از وزارت نیرو، پروژه های که در البرز افتتاح می شوند شامل آغاز عملیات اجرایی واحد سوم تصفیه خانه آب شماره 2 کرج و بهره برداری از 2 هزار و پروژه توسعه ای شرکت های توزیع برق سراسر کشور از 5 نقطه، حفر و تجهیز چاه و خطوط آبرسانی شهری در استان البرز، توسعه شبکه جمع آوری فاضلاب و نصب انشعاب ها در کرج و هشتگرد و آبرسانی به 14 روستا در استان است.
از مجموع سرمایه گذاری این پروژه ها که از محل منابع داخلی، بودجه دولتی و صندوق توسعه ملی تامین شده، 35 میلیارد تومان برای آغاز عملیات اجرایی واحد سوم تصفیه خانه آب شماره 2 کرج بوده و مابقی برای دیگر پروژه ها هزینه شده است و با اجرای این پروژه ها در مجموع برای 288 نفر به طور مستقیم و غیر مستقیم فرصت اشتغال ایجاد می شود.

این گزارش حاکی است، دو هزار و 230پروژه توسعه ای شرکت های توزیع برق سراسر کشور شامل افزایش شبکه خود نگهدار فشار ضعیف هوایی به 45 درصد کل شبکه و رشد 16 درصدی در نصب ادوات تولید پراکنده است که با هدف کاهش تلفات، افزایش قدرت مانور، بهسازی اتصال های شبکه و کاهش مشهود در نرخ خاموشی مشترکان اجرا شده اند.
همچنین واحد سوم تصفیه خانه آب شماره 2 کرج با ظرفیت 500 لیتر در ثانیه و یک بار مخزن با هدف تامین آب شرب 192 هزار نفر اجرا می شود.
عملیات حفر و تجهیز چاه و خطوط آبرسانی شهری هم شامل 6 حلقه چاه، 4 کیلومتر خط انتقال و یک مخزن 500 متر مکعبی جمعیت 92 هزار و 900 نفری در استان البرز را پوشش می دهد.
پروژه توسعه شبکه جمع آوری فاضلاب و نصب انشعاب ها در کرج و هشتگرد هم شامل اجرای عملیات لوله گذاری فاضلاب در اقطار 250 تا 700 میلی متر از جنس پلی اتیلن دو جداره فاضلابی و 65 کیلومتر شبکه جمع آوری فاضلاب با هدف افزایش جمعیت زیر پوشش شبکه فاضلاب و به تبع آن افزایش سطح بهداشت مردم و حفظ محیط زیست به بهره برداری می رسد.
عملیات آبرسانی به 14 روستا نیز شامل بازسازی 674 فقره انشعاب و اصلاح و بازسازی 14 کیلومتر شبکه توزیع است که پنج هزار و 493 خانوار با جمعیت 17 هزار و 603 نفر را زیر پوشش برده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 199
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران