در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 510792 تاریخ : 1399/01/25-11:58:51
,5,
افتتاح پروژه‌های جمع‌آوری و تصفیه فاضلاب استان تهران

فردا با حضور رئیس‌جمهوری انجام می‌شود:

افتتاح پروژه‌های جمع‌آوری و تصفیه فاضلاب استان تهران

پروژه‌های جمع‌آوری و تصفیه فاضلاب ملارد، صفادشت و اسلام‌شهر با حضور رئیس جمهوری و در قالب ویدئوکنفرانس فردا سه‌شنبه 26 فرودین‌ماه به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از وزارت نیرو، پروژه‌های جمع‌آوری و تصفیه فاضلاب ملارد، صفادشت و اسلام‌شهر، با حضور رئیس جمهوری و در قالب ویدئوکنفرانس فردا سه‌شنبه 26 فرودین‌ماه به بهره‌برداری می‌رسد.

مجموع اعتبار این طرح‌ها رقمی معادل 4500 میلیارد ریال است. مجتمع تصفیه‌خانه فاضلاب ملارد در زمینی به وسعت 14.5 هکتار و در سه فاز پیش‌بینی شده است که فاز نخست آن، با ظرفیت 35 مترمکعب در شبانه‌روز و 20 کیلومتر شبکه اصلی، 96 کیلومتر شبکه فرعی و 7.2 کیلومتر خط انتقال، بهره‌برداری می‌شود.

همچنین تصفیه‌خانه فاضلاب صفادشت در چهار هکتار زمین با ظرفیت تصفیه 7800 مترمکعب در شبانه‌روز بهره‌برداری می‌شود که برای اجرای آن، 28 کیلومتر شبکه اصلی و فرعی و 4.3 کیلومتر خط انتقال در قطرهای 250 تا 500 میلی‌متر اجرا شده است. با افتتاح این دو تصفیه‌خانه‌500 هزار نفر از مشترکان غرب استان تهران زیر پوشش شبکه جمع‌آوری فاضلاب قرار می‌گیرند.

هم‌چنین فاز دوم طرح تصفیه‌خانه فاضلاب اسلام‌شهر با 537 کیلومتر شبکه جمع‌آوری، هفت کیلومتر خط انتقال نیز در همین روز افتتاح می‌شود که جمعیت زیرپوشش آن در افق سال 1425 حدود 750 هزار نفر است.

گفتنی است همه این پروژه‌های در قالب ویدئوکنفرانس و به صورت هم‌زمان به بهره‌برداری میرسد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 160
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران