بیمه آسیا ، تخفیف به مناسبت هفته دولت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 508940 تاریخ : 1398/12/13-15:55:03
,1,22,
افتتاح شعبه خمینی شهر اصفهان در مکان جدید

افتتاح شعبه خمینی شهر اصفهان در مکان جدید

شعبه خمینی شهر بانک قرض الحسنه مهر ایران با حضور مدیرشعب استان اصفهان و جمعی از مشتریان و کارکنان بانک در محل جدید افتتاح شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهرایران، در راستای بهبود شبکه دسترسی به شعب و توازن در ارائه خدمت رسانی به مشتریان، شعبه خمینی شهر بانک مهر ایران، در مکان جدید با فضای مطلوب افتتاح شد.

این شعبه، با حضور رضا اسفندیاری مدیرشعب استان اصفهان و جمعی از مشتریان و کارکنان بانک، در خمینی شهر، میدان امام خمینی (ره) بازگشایی شده و آماده ارائه خدمت به هموطنان عزیز است.

در این مراسم رضا اسفندیاری اظهار داشت: پرداخت تسهیلات قرض الحسنه این بانک گره گشای نیازهای هموطنان است و بر اساس عقایدی که به این سنت نیکو و خداپسندانه دارند استقبال زیادی از فعالیت بانک مهرایران در استان اصفهان شده است.

شایان ذکر است، بانک قرض الحسنه مهر ایران در راستای ترویج سنت قرض الحسنه با 32 شعبه و 5باجه در استان اصفهان به هموطنان عزیز ارائه خدمات می نماید.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 182
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران