از جیب آینده صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 516575 تاریخ : 1399/05/02-22:05:45
,17,
افتتاح شرکت

در هفته هفتم "پویش ملی تولید، تداوم امید" انجام شد ؛

افتتاح شرکت "صنایع غذایی ایرانیان ارومیه" با حضور معاونین وزارت صمت در آذربایجان غربی

در ادامه برنامه حضور 3 نفر از معاونین وزارت صنعت، معدن و تجارت در استان آذربایجان غربی و در قالب پویش ملی "تولید، تداوم امید" شرکت صنایع غذایی ایرانیان در این استان به بهره برداری رسید.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از وزارت صنعت معدن و تجارت، شرکت صنایع غذایی ایرانیان با سرمایه گذاری بیش از حد 170 میلیارد تومان، در زمینه تولید انواع آب میوه غیر مرکبات از میوه تازه، انواع پوره میوه و سبزیجات و رب گوجه فرنگی فعالیت می کند.
این واحد با ظرفیت حدود 27 هزار تن در انواع محصولات تولیدی خود برای 160 نفر به صورت مستقیم اشتغالزایی کرده است.
از ویژگی های مهم راه اندازی شرکت صنایع غذایی ایرانیان در ارومیه، ایجاد ظرفیت بالای صنایع تبدیلی در استان با توجه به پتانسیل بالای تولیدات باغی و کشاورزی در آذربایجان غربی است.
این واحد بدون دریافت تسهیلات بانکی و با سرمایه گذاری بالا، شرایط اشتغالزایی در بخش کشاورزی و صنعتی استان آذربایجان غربی را فراهم نموده است.
گفتنی است؛ در سفر کاری امروز معاونین وزارت صمت به استان آذربایجان غربی مهدی صادقی نیارکی، معاون امور صنایع وزارتخانه، محسن صالحی نیا، مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران و حمید زادبوم، رئیس کل سازمان توسعه تجارت، حضور دارند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 167
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران