در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518458 تاریخ : 1399/06/05-13:20:22
,11,
آغاز پرواز هفتگی «هما» به اسپانیا از 12 شهریورماه

آغاز پرواز هفتگی «هما» به اسپانیا از 12 شهریورماه

پروازهای برنامه ای هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران «هما» به فرودگاه مادرید از 12 شهریورماه جاری برقرار می شود.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی هما، در پی هماهنگی سازمان هواپیمایی کشوری ایران و اسپانیا برای برقراری پرواز برنامه ای بین دو کشور، اولین پرواز هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران «هما» به مقصد مادرید، روز چهارشنیه 12 شهریور (2 سپتامبر) با هواپیمای ایرباس انجام می شود.

این پرواز در روزهای چهارشنبه هرهفته، با پرواز شماره 731 در ساعت 9 و 50 دقیقه بامداد، فرودگاه امام خمینی (ره) را ترک و ساعت 14 و 15 دقیقه (به وقت محلی) در فرودگاه مادرید به زمین می نشیند.

بازگشت این پرواز نیز در همان روز با پرواز شماره 730 در ساعت 15 و 30 دقیقه به وقت محلی از فرودگاه مادرید و ساعت 23 و 50 دقیقه وارد فرودگاه امام خمینی (ره) می شود.

هموطنان برای خرید بلیت این پرواز می توانند به سایت https://ebooking.iranair.com مراجعه یا با شماره تلفن 46621888 (دفتر فروش تلفنی هما) تماس برقرار کنند.

براساس این اطلاعیه مسافران با ویزای تایپ C (توریستی) تا اطلاع ثانوی مجاز به انجام سفر نیستند.

همچنین مسافران قبل از پرواز باید به نشانی لینک https://www.spth.gob.es/ مراجعه و فرم پزشکی موجود را تکمیل کنند و کپی آن را نیز به همراه داشته باشند.

طبق اطلاعیه ارسال شده، ورود هرگونه بار دستی به صورت ترولی یا چرخدار به داخل کابین پروازی مجاز نبوده و مسافران صرفا می توانند فقط یک کوله پشتی و یا یک ساک دستی برای بار همراه به داخل کابین استفاده کنند. استفاده از ماسک نیز در طول پرواز و در فرودگاه ها الزامی است.

در حال حاضر هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما " از فرودگاه حضرت امام (ره) به صورت برنامه ای به فرودگاه های وین، آمستردام، پاریس، میلان، منچستر و لندن پرواز می کند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 183
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران