جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 446873 تاریخ : 1397/11/03-14:54:57
,6,
آغاز همکاری‌های فنی «گروه صنعتی بارز» با «میشلن» فرانسه

در راستای اجرای تفاهم‌نامه مشترک بارز با اتحادیه لاستیک فرانسه صورت گرفت

آغاز همکاری‌های فنی «گروه صنعتی بارز» با «میشلن» فرانسه

گروه صنعتی بارز به‌عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده تایر در کشور همکاری‌های فنی خود را با میشلن فرانسه آغاز کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، این همکاری‌ها در راستای اجرای تفاهم‌نامه مشترکی است که چندماه قبل رئیس اتحادیه لاستیک و پلاستیک فرانسه با گروه صنعتی بارز امضا کرد. 

دکتر پرویز اخوان، مدیرعامل گروه صنعتی بارز در حالی از آغاز همکاری‌های فنی بین کارشناسان و استادان کارخانه تایرسازی میشلن با این گروه صنعتی خبر داد که تحریم‌های جدید کار را برای انتقال و خرید تکنولوژی از تایرسازان برتر دنیا با مشکل مواجه کرده است.

وی با تاکید بر اینکه میشلن به‌عنوان برترین تایرساز مطرح دنیا همکاری فنی خود را با گروه صنعتی بارز آغاز کرده است، گفت: در نخستین مرحله از همکاری‌ها، ‌چهار نفر از برترین استادان این تایرساز فرانسوی در سفر به ایران آموزش‌های لازم را در زمینه ارتقای سطح کامپاندینگ، آمیزه‌های تولید تایر و بازیافت تایر در اختیار کارشناسان گروه صنعتی بارز قرار دادند. 
مدیرعامل گروه صنعتی بارز افزود: این گروه فرانسوی با بررسی نقایص موجود در مجموعه کارخانه‌های گروه صنعتی بارز نسبت‌به رفع آنها اقدام کردند و آموزش‌های لازم را برای بالا بردن کیفیت تولید کامپاند ارائه دادند. 
دکتر اخوان همچنین از آمادگی کامل گروه صنعتی بارز برای اجرای قانون ریچ از سال آینده خبر داد و گفت: تمام محصولات تولیدی گروه صنعتی بارز از سال 98الزامات قانون ریچ به‌عنوان یک قانون زیست‌محیطی را رعایت خواهند کرد و در این زمینه نیز از علم و تجربیات استادان و کارشناسان فعال در میشلن فرانسه استفاده خواهیم کرد. 
به‌همین‌منظور یکی از 4کارشناس، موضوعات و الزامات اجرای قانون ریچ را در دوره های آموزشی مشخصی به کارشناسان گروه صنعتی بارز آموزش داد.

وی اظهار امیدواری کرد با آغاز همکاری‌های نزدیک بین برترین تایرساز دنیا و بزرگ‌ترین تولیدکننده تایر در ایران،‌ صنعت تایر کشور در ابعاد مختلف فنی و تکنولوژی به بالاترین درجات در سال‌های آینده دست یابد. 
اخوان همچنین از ادامه همکاری‌ها با میشلن فرانسه در زمینه ارتقای تکنولوژی و طراحی تایر خبر داد و اظهار کرد: تمام هفت بند از تفاهم‌نامه گروه صنعتی بارز با اتحادیه لاستیک و پلاستیک فرانسه اجرایی خواهد شد و آموزش و ارتقای سطح دانش کارشناسان داخلی در اولویت برنامه ها قرار خواهد داشت.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 170
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران