در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 512165 تاریخ : 1399/02/14-16:57:48
,17,
آغاز فروش مستقیم ماسک سه لایه با نرخ مصوب در ایستگاههای مترو

یک مقام مسئول اعلام کرد:

آغاز فروش مستقیم ماسک سه لایه با نرخ مصوب در ایستگاههای مترو

مشاور قائم مقام وزیر صنعت، از آغاز فروش مستقیم ماسک های سه لایه و پنج لایه با نرخ مصوب در 23 ایستگاه مترو خبر داد و گفت: به مرور تعداد این مراکز فروش در مترو، به 110 ایستگاه می شود.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، جمشید گلپور از تجهیز ایستگاههای مترو به مراکز فروش ماسک طبی سه لایه و پنج لایه خبر داد و گفت: با هماهنگی های صورت گرفته میان وزارت صنعت، معدن و تجارت با شرکت مترو تهران، از امروز کار تجهیز حدود 110 ایستگاه مترو برای فروش مستقیم ماسک‎های سه لایه و پنج لایه آغاز شده است.

مشاور قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: بر این اساس در مجموع طی روزهای آینده، 110 ایستگاه مترو به مراکز فروش ماسک تبدیل خواهند شد که ماسک های سه لایه و پنج لایه را با نرخ مصوب دو هزار تومان به فروش خواهند رساند.

وی تصریح کرد: تامین این ماسک ها از محل تولید 50 واحد تولیدی- صنفی و صنعتی صورت خواهد گرفت و محل توزیع آنها، از سوی شرکت مترو تهران تامین خواهد شد.

به گفته گلپور، امروز در مجموع 23 ایستگاه مترو برای فروش ماسک های سه لایه و پنج لایه تجهیز شده اند و به مرور تعداد ایستگاههای مترو به 110 ایستگاه خواهد رسید.

وی همچنین از برنامه ریزی برای استقرار واحدهای فروش ماسک در ایستگاهای اتوبوسرانی خبر داد و گفت: این ایستگاهها نیز به زودی تحت پوشش فروش مستقیم ماسک به قیمت مصوب قرار خواهند گرفت.

گفتنی است از ابتدای شیوع ویروس کرونا، وزارت صنعت، معدن و تجارت با هماهنگی و بسیج کلیه امکانات در اختیار واحدهای صنفی و صنعتی، اقدام به تولید گسترده ماسک های طبی سه لایه، پنج لایه و N95 نموده تا علاوه بر واردات محموله های وارداتی ماسک N95 برای تامین نیاز کادر درمان، از ظرفیت تولید داخلی نیز به بهترین شکل بهره برداری صورت گیرد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 190
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران