صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521224 تاریخ : 1399/07/22-11:35:58
,17,
آغاز فاز دوم رتبه ‏بندی کسب وکارهای دارای نماد اعتماد الکترونیکی

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی اعلام کرد

آغاز فاز دوم رتبه ‏بندی کسب وکارهای دارای نماد اعتماد الکترونیکی

فاز دوم رتبه ‏بندی و اختصاص ستاره‏ های اینماد به کسب و کارهای دارای نماد اعتماد الکترونیکی از سوی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، وابسته به وزارت صمت آغاز شد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، این مرکز در راستای انجام مأموریت های خود در حوزه ساماندهی و رتبه ‏بندی کسب و کارهای الکترونیکی با هدف فرهنگ ‏سازی، کمک به ارتقا کیفیت فضای تجارت الکترونیکی کشور و حمایت از حقوق فعالان این حوزه به ویژه مصرف ‏کنندگان و خریداران، در نخستین فاز اجرا، اقدام به انتشار عمومی اطلاعات عملکرد کسب و کارهای دارای اینماد در سه شاخص پاسخگویی به شکایات، مغایرت از دستورالعمل نماد و سابقه فعالیت در پروفایل اینماد کرده است.

در همین راستا فاز دوم اجرای رتبه‏ بندی کسب و کارهای دارای نماد اعتماد الکترونیکی با همکاری سازمان مدیریت صنعتی و با هدف اختصاص ستاره های نماد اعتماد الکترونیکی به کسب و کارها آغاز شده است.

لازم به ذکر است، کسب و کارهای دارای نماد اعتماد الکترونیکی که متقاضی شرکت در فرآیند رتبه ‏بندی و دریافت ستاره های اینماد هستند، می توانند با مراجعه به بخش درخواست رتبه ‏بندی در کارتابل اینماد خود، نسبت به شروع فرآیند مرتبط، اقدام کنند.

ذکر این نکته ضروری است که از این پس دریافت ستاره های نماد از سطح دو ستاره تا 5 ستاره بر مبنای درخواست کسب و کارها و بر اساس امتیاز دریافتی خواهد بود.

هم‏چنین، صاحبان کسب و کارها می توانند سوالات خود در این حوزه را از طریق پست الکترونیکی rating@ecommerce.gov.ir مطرح کنند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 204
نحستین ، بزرگترین شد محله ویلایی پرنیان اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران