زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 489893 تاریخ : 1398/06/02-13:18:59
,17,22,
آغاز عملیات اجرایی و افتتاح 32 پروژه صنعتی، معدنی و تجاری در هرمزگان طی هفته دولت

آغاز عملیات اجرایی و افتتاح 32 پروژه صنعتی، معدنی و تجاری در هرمزگان طی هفته دولت

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان از آغاز عملیات اجرایی و افتتاح 32 پروژه صنعتی، معدنی و تجاری در هفته دولت خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، خلیل قاسمی گفت: در هفته دولت 23 پروژه با سرمایه گذاری بیش از سه هزار و 167 میلیارد ریال و اشتغال یک هزار و 481 نفر افتتاح می گردد.

قاسمی افزود: در این هفته آغاز عملیات اجرایی 6 پروژه با سرمایه گذاری بیش از یک هزار و 994 میلیارد ریال و پیش بینی اشتغال 159 نفر به زمین زده خواهد شد.

وی اعلام کرد: با پیگیری کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان یک واحد صنعتی با سرمایه بیش از شش میلیارد ریال احیاء شد که زمینه اشتغال 7 نفر به صورت مستقیم مهیا شده است.

قاسمی از مسئولیت های اجتماعی واحدهای صنعتی سخن گفت و اظهار داشت: واحد صنعتی معماران تجارت آفتاب با سرمایه 170 میلیارد ریال در طرح مسئولیت های اجتماعی استان شرکت نموده و در هفته دولت یک مدرسه در شهرستان میناب افتتاح و عملیات اجرایی یک مدرسه در اولین روز از هفته دولت در بندرعباس آغاز خواهد شد.

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان در پایان خاطر نشان کرد: تعداد کل پروژه های صنعتی، معدنی و تجاری هرمزگان که هفته دولت افتتاح و عملیات اجرایی آنها آغاز خواهد شد، 32 مورد با سرمایه گذاری بیش از پنچ هزار و 338 میلیارد ریال و اشتغال مستقیم بیش از یک هزار و 647 نفر خواهد بود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 210
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران