در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 519945 تاریخ : 1399/07/01-09:29:41
,11,
آغاز ساخت 115 هزار واحد مسکن ملی در شهرهای جدید

آغاز ساخت 115 هزار واحد مسکن ملی در شهرهای جدید

شرکت عمران شهرهای جدید اعلام کرد: از سهم 200 هزار واحدی ساخت مسکن ملی در شهرهای جدید تاکنون عملیات ساخت 115 هزار واحد مسکن ملی آغاز شده است.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از وزارت راه و شهرسازی، جلسه هم اندیشی مدیران عامل شهرهای جدید با حضور حبیب اله طاهرخانی، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید برگزار و آخرین وضعیت طرح اقدام ملی مسکن در این شهرها بررسی شد.

شهرهای جدید در مجموع موظف به ساخت 200 هزار واحد مسکونی در قالب طرح اقدام ملی مسکن هستند که تاکنون عملیات اجرایی 15 هزار و 342 واحد به صورت مشارکتی، 38 هزار و 418 واحد در قالب تفاهم نامه، 34 هزار و 209 واحد به روش ثبت نام متقاضیان و 27 هزار و 319 واحد در قالب واگذاری با تعهد ساخت، آغاز شده و یا در آستانه شروع است.

همچنین، طبق آمار اعلام شده از پروژه های مربوط به طرح اقدام ملی مسکن به صورت جزئی و شهر به شهر تاکنون عملیات اجرایی یک هزار و 850 واحد در شهر جدید اندیشه، هفت هزار و 141 واحد در شهر جدید پرند، سه هزار و 389 واحد در شهر جدید پردیس، هشت هزار و 478 واحد در شهر جدید هشتگرد، 13 هزار و 471 واحد در شهر جدید فولادشهر آغاز شده است.

همچنین ساخت چهار هزار و 238 واحد در شهر جدید بهارستان، دو هزار و 700 واحد در شهر جدید گلبهار، 500 واحد در شهر جدید بینالود، سه هزار و 946 واحد در شهر جدید صدرا، دو هزار و 547 واحد در شهر جدید سهند، یک هزار واحد در شهر جدید امیرکبیر، 500 واحد در شهر جدید شیرین شهر، یک هزار واحد در شهر جدید رامین و سه هزار واحد در شهر جدید ایوانکی آغاز شده و یا آماده شروع هستند.

بررسی مفاد تفاهمنامه ها و نحوه انعقاد قرارداد پروژه ها، آخرین وضعیت ثبت نام متقاضیان، بررسی پروژه های مربوط به هر یک از شهرهای جدید، عملکرد شهرهای جدید در زمینه تفاهم نامه های طرح اقدام ملی مسکن و تعیین سازوکار اجرایی پروژه ها، عملکرد پروژه های مشارکتی و تبیین سیاست های آتی و نیز عملکرد پروژه های واگذاری با تعهد ساخت، از دیگر موارد مطرح شده در این جلسه بود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 181
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران