در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518502 تاریخ : 1399/06/05-17:22:47
,2,
آغاز به کار درمانگاه بانک ملی ایران در استان های خوزستان و ایلام

آغاز به کار درمانگاه بانک ملی ایران در استان های خوزستان و ایلام

اولین درمانگاه بانک ملی ایران در استان های ایلام و خوزستان با حضور حسینعلی سخندان مدیر امور بیمارستان و دانشکده پرستاری بانک، روسای ادارات امورشعب و دیگر مسئولان آغاز به کار کرد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، حسینعلی سخندان ضمن افتتاح اولین درمانگاه بانک ملی ایران در شهرستان های ایلام و اهواز که به طور موقت در ساختمان اداره امور شعب این استان ها مستقر می باشد؛ از آزمایشگاه ها و داروخانه های طرف قرارداد بعنوان مراکز خدمات درمانی بیمارستان بانک بازدید کرد.
مدیر امور بیمارستان و دانشکده پرستاری در این سفر، با حضور در منزل دو نفر از همکاران ایلامی، و همچنین دو نفر از بازنشستگان استان خوزستان از آنان عیادت و دلجویی کرد.
گفتنی است؛ تعداد 95 نفر از همکاران در استان ایلام و تعدادی از همکاران استان خوزستان مورد غربالگری قلب و عروق قرار گرفتند.
لازم به ذکر است در استان مرکزی نیز ضمن غربالگری قلب و عروق از همکاران، بررسی های لازم برای راه اندازی درمانگاه جهت رفاه حال همکاران به عمل آمده است؛ که به زودی اجرا خواهد شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 172
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران