در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518577 تاریخ : 1399/06/07-14:28:09
,2,
اعلام نحوه پذیره نویسی واحدهای دومین صندوق سرمایه گذاری دولت در بانک توسعه تعاون

اعلام نحوه پذیره نویسی واحدهای دومین صندوق سرمایه گذاری دولت در بانک توسعه تعاون

پذیره نویسی صندوق سرمایه گذاری قابل معامله (ETF) با عنوان «پالایشی یکم» با 20 درصد تخفیف از چهارشنبه پنجم شهریورماه به طور همزمان از طریق وب سایت رسمی بانک توسعه تعاون آغاز و تا ساعت 24 روز چهارشنبه نوزدهم شهریور ماه ادامه خواهد داشت.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون؛ در این پذیره نویسی بخشی از سهام شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران در شرکت های پالایش نفت اصفهان، پالایش نفت بندرعباس، پالایش نفت تبریز و پالایش نفت تهران از طریق پذیره نویسی واحدهای سرمایه گذاری صندوق سرمایه گذاری قابل معامله در بورس (ETF) «پالایشی یکم» به عموم مردم (اشخاص حقیقی) واگذار خواهد شد و هم وطنان عزیز می توانند از ساعت 24:00 روز چهارشنبه مورخ پنجم شهریورماه سال جاری از طریق سامانه ثبت نام و خرید واحد های صندوق های سرمایه گذاری در سایت بانک توسعه تعاون و یا مراجعه به شعب این بانک در سراسر کشور نسبت به خرید واحدهای این صندوق اقدام نمایند.
بر اساس این فرآیند، پذیره نویسی برای هر فرد دارای کد ملی امکان پذیر است و محدودیت سنی برای متقاضیان وجود ندارد. پس از اتمام پذیره نویسی و اخذ مجوز فعالیت صندوق از سازمان بورس و اوراق بهادار، سهام موضوع فعالیت این صندوق با اعمال 20 درصد تخفیف به قیمت پایانی سهم در روز معاملاتی قبل از شروع پذیره نویسی توسط سازمان خصوصی سازی به صندوق واگذار خواهد شد که البته 5 درصد از آن به عنوان دارایی سرمایه گذاران و با هدف انجام عملیات بازارگردانی نزد صندوق نگهداری خواهد شد.
بر این اساس سقف سرمایه گذاری هر شخص حقیقی (هر کد ملی ایرانی) در مجموع دو صندوق قابل معامله اول و دوم دولتی، 50 میلیون ریال (500 واحد سرمایه گذاری پس از کسر میزان سرمایه گذاری همان فرد در صندوق دارا یکم) تعیین شده است.
همچنین نام و نام خانوادگی، شماره ملی، تاریخ تولد، نام پدر، کد پستی، شماره تلفن همراه و شماره شبای بانکی همه اطلاعاتی است که خریدار صندوق باید در سامانه وارد کند و داشتن کد معاملاتی (کد بورسی) برای پذیره نویسی الزامی نیست.
متقاضیان می توانند از طریق مراجعه به آدرس https://ttbank.ir/s/mfaoaW نسبت به ثبت تقاضا و خرید واحدهای صندوق پالایشی یکم اقدام نمایند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 105
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران