در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 516234 تاریخ : 1399/04/29-12:51:02
,6,
اعلام اسامی منتخبان قرعه کشی دومین طرح پیش فروش محصولات سایپا

اعلام اسامی منتخبان قرعه کشی دومین طرح پیش فروش محصولات سایپا

اسامی منتخبان قرعه کشی دومین طرح پیش فروش یک ساله محصولات سایپا روی سایت فروش این گروه خودروسازی قرار گرفت.

به گزارش بانک و صنعت، مرکز ارتباطات و امور بین الملل گروه خودروسازی سایپا روز یکشنبه با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که منتخبان از امروز (30 تیرماه) به مدت 72 ساعت فرصت دارند وجه علی الحساب خودروهای موردنظر خود را واریز کنند.اسامی منتخبان از اینجا قابل مشاهده است.

براساس این اطلاعیه، پس از اعلام اسامی منتخبان، فرآیند ثبت نام هر یک از مشتریان به نمایندگی های منطقه ای آغاز خواهد شد.

این فرآیند نیز حدود یک روز طول خواهد کشید و پس از آن، مهلت 72 ساعته برای واریز وجه علی الحساب آغاز می شود.

واریز وجه فقط به صورت اینترنتی از طریق آدرس اینترنتی فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا به نشانی iranecar.com انجام خواهد شد.

برپایه اعلام سایپا، در صورتی که منتخبان قرعه کشی در مدت مشخص شده نسبت به واریز وجه اقدام نکنند، ثبت نام اولیه لغو شده و یکی از اسامی فهرست رزرو جایگزین خواهد شد.

در مراسم قرعه کشی دیروز 14 هزار نفر منتخب طرح پیش فروش مشخص و هفت هزار نفر نیز به عنوان فهرست رزرو تعیین شدند تا در صورت انصراف یا واریز نکردن وجه از سوی منتخبان اصلی، جایگزین آنان شوند.

در طرح جدید پیش فروش محصولات سایپا سه خودروی شاهین، کوییک.اس و ساینا.اس برای عرضه به مشتریان در نظر گرفته شده بود و علاقه مندان از ساعت هشت صبح روز دوشنبه 23 تیرماه تا چهارشنبه 25 تیرماه به مدت سه روز و به صورت شبانه روزی فرصت داشتند در این طرح ثبت نام کنند.

بنابر آمارهای اعلام شده در مراسم قرعه کشی، از بین 249 هزار و 556 متقاضی که در دومین طرح پیش فروش یک ساله محصولات گروه خودروسازی سایپا ثبت نام کرده بودند، 77 هزار و 727 نفر متقاضی محصول شاهین، 102 هزار و 803 نفر متقاضی کوییک.اس و 69 هزار و 26 نفر متقاضی ساینا.اس بودند.

برای این طرح فروش 14 هزار خودرو شامل سه هزار دستگاه شاهین، پنج هزار دستگاه کوییک.اس و 6 هزار دستگاه ساینا.اس در نظر گرفته شده بود.

پیش پرداخت علی الحساب در این طرح برای خودرو شاهین 80 میلیون تومان، برای خودرو کوییک.اس 40 میلیون و 800 هزار تومان و برای خودرو ساینا.اس 39 میلیون و 800 هزار تومان در نظر گرفته شده است. همچنین زمان تحویل خودرو شاهین اسفندماه 99، کوییک- اس، بهمن و اسفند 99 و خودرو ساینا- اس زمستان 99 پیش بینی شده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 168
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران