صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518775 تاریخ : 1399/06/12-12:14:52
,2,
اعطای 4400 میلیارد ریال تسهیلات به صادرکنندگان غیرنفتی کاشان تا پایان 98

عملکرد پنج ساله شعبه کاشان بانک توسعه صادرات به مناسبت هفته دولت اعلام شد:

اعطای 4400 میلیارد ریال تسهیلات به صادرکنندگان غیرنفتی کاشان تا پایان 98

شعبه کاشان بانک توسعه صادرات ایران از بدو تاسیس تاکنون بالغ بر چهار هزار و 400 میلیارد ریال تسهیلات به تولیدکنندگان صادرات محور پرداخت کرده است.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک توسعه صادرات ایران، رئیس شعبه کاشان بانک توسعه صادرات گفت: مانده سپرده های این شعبه تا پایان سال گذشته 638 میلیارد ریال بوده است.
ابوالفضل سلمان خاطر نشان کرد: جمع کل صادرات پنج سال اخیر استان حدود سه و نیم میلیارد دلار بوده که از این مبلغ سهم صادرات شهرستان کاشان حدود یک میلیارد و 100 میلیون دلار بوده است.
سلمان ضمن اشاره به اینکه میانگین سهم شعبه کاشان از صادرکنندگان نمونه استان در پنج سال گذشته40 درصد بوده گفت: صنایع مهم شهرستان کاشان شامل منسوجات و فرش ماشینی، فولاد، گلاب، عرقیجات و عطریات، ریسندگی و رنگرزی، معدنی و سنگهای تزئینی، گردشگری و توریست، داروسازی و لوازم خانگی است که عمدتا به عراق، افغانستان و چین صادر می شود.
رئیس شعبه کاشان بانک توسعه صادرات ایران در ادامه مهمترین فعالیت های شعبه را از بدو تاسیس تاکنون تشریح کرد و گفت: اجرای پنج طرح ورود و نصب ماشین آلات بافندگی 1500 شانه در پنج شرکت تولیدی، کمک و مساعدت به 52 شرکت تولیدی طی سه سال، اعطای تسهیلات سرمایه در گردش جهت تولید و صادرات به کشورهای هدف و جذب و ارائه خدمات متنوع به یک شرکت فولادی که بزرگترین تولید کننده ورق های فولادی و گالوانیزه کشور است و همچنین تبدیل باجه بانک به شعبه از مهمترین فعالیت های بانک توسعه صادرات در شهر کاشان بوده است.
به گزارش روابط عمومی بانک توسعه صادرات، شعبه کاشان این بانک نسبت به تامین سرمایه در گردش یک شرکت داروسازی جهت تولید انواع داروهای گیاهی و مواد ضدعفونی کننده اقدام نموده است.
همچنین این شعبه در سال گذشته در اولین نمایشگاه تخصصی فرش ماشینی که در آذر ماه 98 در کاشان برگزار شد شرکت کرد که مورد استقبال تولیدکنندگان صادرات محور کاشان قرار گرفت.
سلمان در مورد ارائه خدمات بانکداری شرکتی در شعبه کاشان بانک توسعه صادرات ایران نیز گفت: سه واحد تولیدی صادراتی بزرگ شهرکاشان از خدمات بانکداری شرکتی این بانک استفاده می کنند. بانکداری شرکتی به منظور تسریع در امر خدمت رسانی و بهبود مراحل اعطای تسهیلات در شعب بانک توسعه صادرات سراسر کشور ارائه می شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 200
نحستین ، بزرگترین شد محله ویلایی پرنیان اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران